Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Rawicki ZSZ rozpoczyna współpracę z leszczyńską uczelnią

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    8.02.2018
Włodzimierz Jędrzejczak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Uczestnicy spotkaniaUczestnicy spotkania fot. ZSZ w Rawiczu
Włodzimierz Jędrzejczak
napisz do mnie ‹
moje inne artykuły ‹

Uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu odwiedzili Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Lesznie. Uczestniczyli w wykładzie Reginy Zielnicy „Oświata, szkolnictwo, tendencje na rynku pracy w Niemczech”.

Uczniami opiekowali się Magdalena Nawrot (nauczycielka języka niemieckiego) oraz Piotr Mosiek (dyrektor szkoły). Wykład rozpoczął się od spotkania z Aleksandrą Wojciechowską (dyrektor Instytutu Lingwistyki Stosowanej PWSZ), która wspólnie z dyrektorem szkoły Piotrem Mośkiem, zarysowała obszary dalszej współpracy pomiędzy obiema placówkami. Kooperacja dotyczyć będzie głównie upowszechniania wśród młodzieży szkolnej języków obcych, jak również zagadnień związanych z budownictwem i studiami dualnymi, co wiąże się z ofertą edukacyjną uczelni i kierunkami kształcenia w rawickim zespole. Obecnie trwają prace nad zawarciem oficjalnego porozumienia między placówkami i objęciem przez PWSZ patronatem naukowym rawickiej szkoły.

R E K L A M A
R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A