Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Rawicki ZUK nadal bez szefa

› Aktualności› Samorząd 3 miesiące temu    16.05.2019
Anna Siecla
komentarzy 8 ocen 1 / 0%
A A A

Rawicz. Komisja konkursowa nie zdecydowała się rekomendować żadnego kandydata.

Pierwszy nabór chętnych na zajęcie stanowiska dyrektora Zakładu Usług Komunalnych w Rawiczu nie przyniósł rozstrzygnięcia. Zgłosił się jeden chętny. - Kandydatura była bardzo dobra, ale oczekiwania urzędu są bardzo wysokie - tłumaczył wówczas tę decyzję zastępca burmistrza Paweł Szybaj dodając, że komisja chciałaby zapoznać się z większą liczbą koncepcji i mieć możliwość porównania kandydatur. Ogłoszono więc drugi nabór, w którym kandydaci mogli składać wymagane dokumenty do 26 kwietnia.

W ubiegłym tygodniu, jak przekazuje Centrum Informacyjne Burmistrza, odbyły się rozmowy z kandydatami. - Wpłynęły trzy oferty, przy czym dwie spełniają wymogi formalne - stwierdził CIB. Jednak 10 maja na stronie urzędu pojawiła się informacja, że komisja nie zdecydowała się rekomendować kandydata do zatrudnienia. Dlaczego? Jak przekazał nam CIB, żaden z kandydatów nie spełniał wymagań. Gmina nie zdecydowała się także uruchomić trzeciego naboru. - Do końca roku obowiązki dyrektora będzie pełnić Justyna Urbaniak, wiceszefowa Zakładu Usług Komunalnych - poinformował CIB.

Z kolei do 6 maja można było składać dokumenty w naborze na stanowisko ds. inwestycji. Do obowiązków pracownika miałoby należeć m.in.: opracowywanie planów remontów i inwestycji z elementami rozliczania nadzorowanych zadań; wykonywanie lub weryfikowanie kosztorysów inwestorskich i wykonawczych; sprawowanie bezpośredniego nadzoru nad wykonywanymi robotami remontowymi lub inwestycyjnymi oraz współudział w przygotowywaniu przetargów.

Jednak, jak wynika z gminnego komunikatu, w wyznaczonym czasie nie wpłynęła żadna oferta. Przyjmowanie dokumentów w drugim naborze potrwa do 29 maja.

+ 0 głosów: 1 (0%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (9)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Dyrektor ZUK
3 miesiące temu ocena: 82%  9
Został rozpisany 3 nabór dokumenty można było składać do 31 maja. Teraz zniknął ze strony urzędu. Link do pliku z naborem. https://uploadfile.pl/pokaz/17...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zazdrosnik
3 miesiące temu ocena: 29%  8
Co chcesz powiedzieć, że się nie załapałeś formalnie na poprzednie, i ci szansa przepadła. Widocznie 3 już był nie potrzebny..... po co drążyć temat.
~ Dyrektor ZUK
3 miesiące temu ocena: 81%  7
Kłamstwa same kłamstwa, poniżej link do pliku z ogłoszonym naborem, który był umieszczony na stronie urzędu do wczoraj !!!!!! http://uploadfile.pl/pokaz/174... Co jest Grane ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ K2
3 miesiące temu ocena: 90%  6
Mam propozycje, skoro panowie burmistrzowie mają plan na ten zakład którego nie spełnia żaden kandydat może jeden z nich odejdzie z obecnego stanowiska i zacznie zarządzać zuk-iem pod własnym nazwiskiem. Proszę pokazać mieszkańca jak powinna być usprawniona ta instytucja. Przecież tak świetnie wam idzie w Rawiczu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jola
3 miesiące temu ocena: 53%  5
Pani Justyno trzymamy kciuki za Panią.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 123321
3 miesiące temu ocena: 47%  4
Pani Justyna jest jedyną kompetentną osobą która temu zakładowi podoła, posiada wiedzę, doświadczenie, i co najważniejsze potrafi z ludźmi rozmawiać. Będzie miała możliwość pokierowania zakładem w zupełnie inny sposób-lepszy niż do tej pory.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rawiczan
3 miesiące temu ocena: 82%  3
Hahaha przecież już dawno osoba jest wybrana spoza Rawicza,
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ M...a
3 miesiące temu ocena: 91%  2
Pic na wodę. Już dawno jest osoba na stołkek A nabór bo sciema
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Śmiech na sali.
3 miesiące temu ocena: 91%  1
Rekrutacja w tym urzędzie to science fiction. Pierdyliard konkursów, zero wybranych. Przykład: grafik w promocji. Ile razy kogoś wybierali? Ostatnio wybrany jeszcze tam pracuje?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji