Rawiczanki drugie w Wielkopolsce

Rawiczanki drugie w Wielkopolsce - Zdjęcie główne

Ostatnie spotkanie sezonu 2017/2018 za zawodniczkami UKS Olimp Rawicz. Niestety, nie poradziły sobie w meczu we własnym obiekcie z MUKS-em Poznań. Przyjezdne wygrały 58:47.

Początkowo spotkanie miało wyrównany charakter. Niestety, po trzeciej kwarcie zawodniczki ze stolicy Wielkopolski, wspierane przez rodziny, uzyskały ponad 20-punktową przewagę. Mimo ambitnego pościgu w ostatnich minutach meczu, podopiecznym Lecha Pietraszka nie udało się zniwelować strat.

Zawodniczki z Poznania zajęły pierwsze miejsce w wielkopolskiej lidze młodziczek młodszych. Za nimi uplasowały się reprezentantki UKS Olimp Rawicz.

UKS Olimp Rawicz - MUKS Poznań: 47:58

Kwarty: 10:12, 8:12, 8:23, 21:11

Punkty dla UKS-u zdobywały: Starczewska - 5, Jędryczka - 9, Mazur - 3, Susła - 10, Ziętek - 0, Pieprzyk - 4, Sworowska - 2, Musielak - 4, Malcherek - 4, Góźdź - 6