Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Recytowali „Pana Tadeusza”

› Kultura i Rozrywka 7 miesięcy temu    6.10.2018
Włodzimierz Jędrzejczak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Laureatki konkursuLaureatki konkursu fot. I LO w Rawiczu
Włodzimierz Jędrzejczak
napisz do mnie ‹
moje inne artykuły ‹

Uczniowie klas drugich I Liceum Ogólnokształcącego w Rawiczu wzięli udział w Konkursie Recytatorskim „Pan Tadeusz”, którego organizatorem był Zarząd Województwa Wielkopolskiego Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu.

Skierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa wielkopolskiego miał na celu upowszechnienie znajomości dzieła Adama Mickiewicza, kształtowanie kultury żywego słowa, doskonalenie kunsztu recytatorskiego, rozwijanie uczniowskich zainteresowań czytelniczych oraz kompetencji i umiejętności pomocnych w wystąpieniach publicznych.

R E K L A M A

Uczniowie musieli wybrać fragment utworu, który liczył co najmniej 40 wersów. W jury znaleźli się nauczyciele języka polskiego oraz też uczniowie, którzy przysłuchiwali się recytacjom. Do finału, który odbędzie się w Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Lesznie  zakwalifikowały się: Julia Łukowiak, Natalia Jędrkowiak i Anna Zielińska.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A