Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Rekordowa akcja. Ponad 400 potencjalnych dawców

› Aktualności› Wydarzenia 9 miesięcy temu    13.06.2018
Joanna Miśkowiak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Joanna Miśkowiak

Niesamowity odzew na apel bliskich i znajomych chorego na białaczkę Zenona Skrzypczaka z Żylic. Na terenie Ferm Drobiu Woźniak, pojawiło się 470 osób, by się zarejestrować w bazie potencjalnych dawców szpiku. Zdaniem przedstawiciela fundacji DKMS, było to rekordowe przedsięwzięcie.

Akcję zainicjowali bliscy, przyjaciele i współpracownicy Zenona Skrzypczaka z Żylic, który od sześciu lat choruje na białaczkę limfocytową i jedyną szansą na jego wyzdrowienie jest przeszczep szpiku.

R E K L A M A

Przez kilka godzin fundacja DKMS zarejestrowała 470 potencjalnych dawców. Przy okazji udało się zebrać 6,5 tys. zł na zakup kosztownego leku, który pomoże Zenonowi Skrzypczakowi spokojnie czekać na dawcę szpiku.

- Jestem bardzo zadowolony i ogromnie wdzięczny każdej osobie. Okazuje się, że ludzie mają dobre serca - podkreśla Zenon Skrzypczak.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Tak jak pan mowi..
9 miesięcy temu ocena: 100%  1
Maja dobre serca, maja...wiekszosc ludzi to ludzie z Pana firmy. Zdrowka życzę i głowa do góry.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A