Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AG1 Gazeta

Reprezentowała Polskę. Wystartowała w Mistrzostwach Europy w karate

› Sport i rekreacja miesiąc temu    20.02.2020
Weronika Skrzypczak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Rawicki Klub Karate Surem

Izabela Szurowska wzięła udział w Mistrzostwach Europy w Budapeszcie. Na Węgrzech wystartowała w kategorii Junior Kumite +59 kg.

Młoda karateczka wygrała swoją pierwszą walkę z Walijką - Minakshi Cook - 5:0. Niestety, druga z potyczek nie była już tak szczęśliwa dla utalentowanej rawiczanki. Musiała uznać wyższość Katrin Tachker. Reprezentantka Izraela pokonała Polkę - 5:0 i odpadła z dalszej rywalizacji.

Reprezentantka naszego kraju we wrześniu 2019 roku miała reprezentować go na mistrzostwach Świata w Chile. - Przez kontuzję kolana, której doznałam, niestety, nie pojechałam na zawody. Teraz, w lutym, zostałam ponownie powołana do kadry narodowej na mistrzostwa Europy - mówi Izabela Szurowska. Jak dodaje, występ na Węgrzech to dla niej ogromne wyróżnienie. - Mimo że odpadłam w drugiej rundzie, start uważam za udany. Sam udział w tak prestiżowych zawodach to dla mnie ogromny sukces i nauka na przyszłość - wyznaje młoda rawiczanka.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!