Reprezentowali rawicki klub "BOCK". Przywieźli medale

Reprezentowali rawicki klub "BOCK". Przywieźli medale - Zdjęcie główne

Miłe informacje napłynęły z Tarnowa i Wrocławia. W obu miastach startowali zawodnicy, należący do rawickiego klubu "BOCK". Osiągnęli bardzo dobre rezultaty. Obie imprezy odbyły się we wrześniu.

Anna Gałka, reprezentując tym razem LOK Legnica w Ogólnopolskich Mistrzostwach LOK w Strzelectwie Sportowym Juniorów i Seniorów, zdobyła złoty medal w swojej koronnej konkurencji Ppn60. Uzyskała 547 punktów. Impreza odbyła się w Tarnowie.

Z kolei we Wrocławiu zorganizowano Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. Do zmagań przystąpiło osiemnaście klubów z czterech województw. Rawicki "BOCK" reprezentowało sześć osób. W konkurencji Trap75 złoty medal przypadł Natalii Brzezińskiej (34 pkt.). Jednocześnie wynik, który uzyskała, jest nowym rekordem Polski młodziczek. W Ppn40 młodziczek brązowy medal wywalczyła Alicja Owczarz (334 pkt.), czwarta była Izabela Owczarz (334 pkt.), szósta Julia Alcer (329 pkt.). W Ppn40 młodzików na najniższym stopniu podium uplasował się również Patryk Piekarski (354 pkt.).

W Psp30+30 młodzików czwarty był Patryk Piekarski (511 pkt.). W konkurencji Psp30+30 młodziczek czwarte miejsce zajęła Izabela Owczarz (462 pkt.), piąte Alicja Owczarz (460 pkt.), siódme Julia Alcer (404 pkt.). W konkurencji Skeet75 młodzików siódme miejsce zajął Stanisław Sołtys (21 pkt.).Ten sam zawodnik zajął 11 miejsce w  konkurencji Trap75 (24 pkt.).

W klasyfikacji klubowej ,,BOCK"  zajął trzecie miejsce (15 pkt.). Rawicką ekipę wyprzedziły jedynie ŚLĄSK Wrocław (42 pkt.) i GWARDIA Zielona Góra (72 pkt.). W klasyfikacji województw najlepsza okazała się Wielkopolska.