Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Rozpoczęło się utwardzanie ulicy Kołłątaja w Masłowie

› Aktualności 7 miesięcy temu    11.10.2018
Grzegorz Heluszka
komentarzy 7 ocen 0 / 0%
A A A

Trwają prace przy utwardzaniu około półkilometrowego odcinka ulicy Kołłątaja w Masłowie.

To głównie tą ulicą poprowadzony jest alternatywny objazd na czas trwania budowy tunelu pod linią kolejową Poznań - Wrocław.
Aby utwardzić gruntowy odcinek drogi, zostanie położonych 450 płyt betonowych, które gmina zakupiła za kwotę 188 tys. zł. Płyty wykonała firma Walbet z Miejskiej Górki.

 Na czas układania nawierzchni droga jest zamknięta. Objazd odbywa się ulicą Jaśminową i odcinkiem wzdłuż torowiska do ulicy Fiołkowej. Prace mają się zakończyć za dwa tygodnie.

R E K L A M A
R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (7)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ SETH
7 miesięcy temu ocena: 100%  7
Ja zapraszam jakiś patrol policji na ulicę Jaśminową. Ograniczenie do 20 km/h a 2/3 aut jeździ grubo ponad 50 km/h wzniecając tumany kurzu. Nie mówiąc już o tym, że jadąc od strony torów w poważaniu mają zasadę "prawej ręki", która na tym odcinku obowiązuje..
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mieszkanka
7 miesięcy temu ocena: 75%  6
Bardzo szlachetna inicjatywa, ale objazd do Masłowa nie prowadzi wyłącznie ul. Kołłątaja ale również ul. Fiołkową, która przez ten objazd nie wygląda lepiej niż dotychczas ul. Kołłątaja, szczególnie po deszczu. Może by wreszcie zrobić porządnie cały objazd, a nie tylko jego odcinek?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do mieszkanki
7 miesięcy temu ocena: 86%  5
Ma Pani rację ale za chwilę powiedzą,że Fiołkowa była w tym roku utwardzana tym nowoczesnym sposobem tzn pseudo kruszywem Niepotrzebnie wydane pieniądze bo dziury "wyrąbane" jak to wcześniej bywało Żadnej kontroli z urzędu chyba nie ma po wykonaniu takich prac, nie wiem ale chyba jest jakiś okres "reklamacji" na wykonaną nawierzchnię powinien być A te stare płyty za przejazdem kolejowym tak zostaną:/ bo "telepaczki" można dostać od częstej jazdy hahaha
~ Wydaje mi się
7 miesięcy temu ocena: 75%  4
Coś mi się obiło o uszy,że płyty miały być położone do połowy października Jak zwykle poślizg... Dzisiaj 11ty + dwa tygodnie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kamerzysta
7 miesięcy temu ocena: 100%  3
Pytanie tylko kto mu kręcił? :> :> :> :>
R E K L A M A
~ Janusz
7 miesięcy temu ocena: 100%  2
Kubik kręcił filmiki ostatnio w sobote i niedziele na plantach wiec nie pomawiaj :)
~ Dobrze się wydaje
7 miesięcy temu ocena: 100%  1
Burmiszcz nie ma czasu na bzdury filmiki kręci w godzinach pracy
R E K L A M A
R E K L A M A