Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 Portal
R E K L A M A

Rozszczelnienie gazociągu w okolicy Kauflandu

› Aktualności› Wydarzenia 10 miesięcy temu    13.09.2017
Joanna Miśkowiak
komentarzy 0 ocen 4 / 75%
A A A
 fot. Joanna Miśkowiak

Podczas prac ziemnych, wykonywanych niedaleko marketu Kaufland, przy ul. Armii Krajowej doszło do kolizji z rurą doprowadzającą gaz.


Na miejsce zdarzenia udały się dwie jednostki straży oraz funkcjonariusze policji. Ruch w tej okolicy chwilowo był utrudniony. - Sytuacja jest już opanowana - uspokaja mł. bryg. Krzysztof Skrzypczak z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Rawiczu.

- Z daleka słychać było charakterystyczny szum ulatniającego się gazu, a podchodząc bliżej wyczuwalna była jego woń. Pracownicy pogotowia gazowego niezwłocznie przystąpili do zakręcania zasuwy oraz wykonania specjalnego zacisku w pobliżu miejsca awarii. W tym czasie strażacy zabezpieczali miejsce prowadzonych działań przy pomocy zbudowanej linii gaśniczej, a także monitorowali atmosferę przy użyciu detektora wielogazowego"- poinformował po zakończeniu działań mł. bryg. Krzysztof Skrzypczak.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 3 głosów: 4 (75%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A