Ruch rozbity w Szelejewie

Ruch rozbity w Szelejewie - Zdjęcie główne

Podbudowany dobrymi ostatnimi wynikami bojanowski Ruch, na 6. kolejkę udał się do Szelejewa. Miejscowa Wielkopolanka przed tą serią gier traciła do drużyny Goliny 3 punkty, więc wygrana nad Ruchem umożliwiłaby dogonienie bojanowian.

Takiego obrotu sprawy chyba jednak nie spodziewali się nawet najbardziej zagorzali kibice drużyny z Szelejewa. Wielkopolanka już w 7. minucie wyszła na prowadzenie. Ruch grał dość dobrze, ale pozwolił gospodarzom strzelić drugą bramkę jeszcze w pierwszej połowie. - Pierwsza połowa w naszym wykonaniu wcale nie była zła, ale zmarnowaliśmy cztery stuprocentowe sytuacje - mówił trener Ruchu Karol Golina. Po zmianie stron bojanowianie stracili trzecią bramkę i przestali grać, a Wielkopolance tego dnia wychodziło praktycznie wszystko. Na potwierdzenie tych słów może być choćby fakt, że w drugiej połowie gospodarze pokonali pięciokrotnie Kamila Kuźniaka. Ruch doznał sromotnej klęski 7:0, ale szansa na odbudowanie już w najbliższej kolejce, kiedy to w Bojanowie zamelduje się słaby LUKS Stare Bojanowo. Początek meczu w sobotę o 16.00. - Po zmianie stron graliśmy bardzo źle, a do tego popełniliśmy masę szkolnych błędów. Popisaliśmy się też zerową skutecznością więc przy takich okolicznościach nie może być mowy o dobrym wyniku - podsumował trener Golina.

Wielkopolanka Szelejewo - Ruch Bojanowo 7:0 (2:0)

Ruch: Kamil Kuźniak - Przemysław Lipowicz, Zbigniew Lipowicz, Ryszard Lipowicz, Patryk Cheba, Piotr Cheba , Marcin Jarczewski (65'Marcin Płaczek), Grzegorz Potoczny, Marek Lutowicz, Dawid Kubacki (73'Arkadiusz Talarczyk), Waldemar Grygowski