Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AZAMÓW DROBNE G1

Runda wiosenna tuż, tuż [FOTO]

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 28 dni temu    7.03.2020
Dawid Bela
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. D. Bela

W następny weekend drużyny z piątej ligi, a także klasy okręgowej, rozpoczną rundę rewanżową. Dziś Rawia, Sarnowianka i Sparta przystąpiły do ostatnich sparingów. 

Rawia Rawag Rawicz podejmowała Piasta Kobylin. Spotkanie odbyło się na boisku przy ul. Spokojnej. Wygrali je gospodarze 3:1. Dwie bramki dla Rawii padły po sytuacjach ze stałych fragmentów gry. Trafienia zanotowali Mariusz Molka i Piotr Robak. Pod koniec meczu trzeciego gola, po ekwilibrystycznym strzale, dołożył Sebastian Orłowski. - Chłopacy wykonali kawał dobrej roboty w okresie przygotowawczym, chwała im za to. Jestem bardzo zadowolony z ich postawy - powiedział trener Kamil Pilarski.


Na Stadion Leśny do Sarnowy przyjechała ekipa Ruchu Bojanowo. Po pierwszej połowie Sarnowianka prowadziła 3:0. Dwa trafienia zanotował Rajmund Siecla, a jedno - Arkadiusz Wojtyczka. W drugiej części meczu trener gospodarzy Sławomir Zmuda dokonał dziesięciu zmian. - W pierwszej połowie nie wypaliło to, co mieliśmy robić. W drugiej części nasza gra wyglądała lepiej, efektem czego były dwie bramki - powiedział po spotkaniu Andrzej Lokś, trener Ruchu. Gole dla przyjezdnych zdobyli Ryszard Lipowicz i Marcin Jarczewski. Wynik końcowy: 3:2


Sparta udała się do Milicza na mecz z miejscową Baryczą. Miejskogóreczanie zdobyli, co prawda, dwie bramki, ale arbiter dopatrzył się pozycji spalonych i goli nie uznał. Ostatecznie, mecz zakończył się bezbramkowym remisem, choć, jak przyznał po spotkaniu Mariusz Frąckowiak, trener Sparty, w drugiej połowie gra jego ekipy mogła się podobać. Szwankowała wyłącznie skuteczność.


W Sowach odbyło się spotkanie Awdańca Pakosław z Sokołem Chwałkowo. Triumfowała ekipa z powiatu gostyńskiego 3:1. Strzelcem gola dla Awdańca był Karol Deka. - Jesteśmy w okresie przygotowawczym. Sprawdzamy grę zawodników na różnych pozycjach. W naszej grze są momenty dobrej gry, ale i, niestety, przydarzają się błędy indywidualne. Musimy nad tym popracować - stwierdził Adam Waresiak, trener Awdańca.


We wtorek Pelikan Dębno Polskie rywalizował z GKS-em Krzemieniewo. Wygrali podopieczni Łukasza Bojdy 6:2. Bramki dla dębnian zdobyli: 3x Hodura, Wąchała, Frąszczak i Wawrzyniak.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ poinformowany
  28 dni temu 1
  ten rajmund byle tak we futsalu w lesznie strzelal to by bylo ok
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji