Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 MajR
R E K L A M A

Rusza liga halowa w Pakosławiu, dziś losowanie grup

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 10 miesięcy temu    8.11.2017
Artur Krawczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Artur Krawczyk (archiwum)

W drugiej połowie listopada wystartuje kolejna edycja Amatorskiej Ligi Halowej w Pakosławiu. Już dziś o 19.30 w sali sportowej pakosławskiego gimnazjum, odbędzie się losowanie grup ligi.

Przebieg losowania będzie można na żywo śledzić na naszym profilu na portalu społecznościowym. - Formuła prawdopodobnie pozostanie niezmieniona i będzie podobna do tej z poprzedniego roku. Wszelkie korekty, jeśli takowe się pojawią, będą wprowadzone na zebraniu rady ligi. Nadal można zgłaszać swoje drużyny, najlepiej dzwoniąc pod numer 606/312-396 - powiedział prezes Awdańca Pakosław i jeden z organizatorów ligi - Jacek Hajduk. - Na tę chwilę mamy potwierdzony udział 14 drużyn, ale jeszcze wolne miejsca oczywiście są - dodał.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Zawodnik xxx
10 miesięcy temu 1
Może warto pomyśleć o profesionalnych sedziach futsalu, zeby uniknąć kontrowersji?!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A