Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Ruszyli na poszukiwania do Zaborowic. Najechali na kolizję

› Aktualności› Na sygnale 10 miesięcy temu    14.09.2018
Dawid Bela
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. D. Bela

Druhowie z Bojanowa zostali zadysponowani do działań w Zaborowicach. Po chwili od wyjazdu z remizy, natrafili na stłuczkę na skrzyżowaniu na wiadukcie w pobliżu Gołaszyna. Na miejscu znajdował się już patrol służby drogowej. Strażacy przystąpili do działań.

Ochotnicy, m.in. sprawdzili stan zdrowia kierowców, rozstawili pachołki i kierowali ruchem wahadłowym. Poinformowali również o zaistniałym zdarzeniu dyżurnego straży, gdyż na jezdni leżały części z rozbitego auta i rozlały się płyny eksploatacyjne. Ze względu na to, że na miejscu przebywali już pracownicy służby drogowej, a nikt z uczestników zdarzenia nie uskarżał się na dolegliwości, druhowie ruszyli w dalszą drogę. Po chwili na miejsce stłuczki dotarli policjanci.

Jak ustalili funkcjonariusze, 68-latka z Poznania kierowała toyotą. Na skrzyżowaniu na wiadukcie nie ustąpiła pierwszeństwa w związku ze znakiem STOP. Doprowadziła do zderzenia z prawidłowo jadącym fiatem, prowadzonym przez 62-latka z powiatu rawickiego. Kierujący byli trzeźwi. Nie odnieśli obrażeń. Kobieta została ukarana mandatem w wysokości 500 zł. 

Do stłuczki doszło wczoraj również w Rawiczu na ul. Sarnowskiej w rejonie skrzyżowania z ul. Poznańską. Kierujący volkswagenem golfem nieprawidłowo wykonał manewr zmiany pasa i doprowadził do zderzenia dwoma innymi autami. Nikt nie doznał obrażeń ciała. Sprawca został ukarany mandatem 250 zł.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!