Rywalizowali w Gorzowie

Rywalizowali w Gorzowie - Zdjęcie główne

Grupa zawodników UKS Ju Jitsu i Judo Miejska Górka oraz UKS 6 Rawicz wzięła udział w Międzynarodowym Turnieju Judo dzieci i młodzików, który odbył się w hali Zespołu Szkół nr 20 w Gorzowie.

Spośród podopiecznych braci Ratajskich, bezkonkurencyjny w kategorii do 36 kg okazał się Miłosz Szwarc. Srebrne krążki wywalczylli: Kornelia Kapała (54 kg), Oliwia Agaciak (27 kg) i Łukasz Gryczka (52 kg). Na najniższym stopniu podium stanęli: Oliwier Brzeskot (36 kg), Kamil Denes (60 kg), Kinga Dąbrowicz (39 kg), Artur Łagoda (27 kg) oraz Marlena Gryczka (32 kg). Poza miejscami medalowymi znaleźli się: Oskar Szczęsny, Krystian Wróbel, Kamil Juskowiak i Mikołaj Wyrzykiewicz.

Rawicki klub reprezentowało 5 zawodników. W wadze 39 kg zwyciężyła Izabela Lubińska. Srebro wywalczył Mateusz Derlatko (33 kg) a brąz Gabriela Krzyżoszczak (33 kg). Na 5. miejscu znalazła się Iga Rudyńska (22 kg) i Jasiu Kędzia (39 kg).