Rywalizowali w Tomaszowie Mazowieckim. Przywieźli medale

› Sport i rekreacja› Aktualności 24 dni temu    12.03.2020
Dawid Bela
komentarzy 0 ocen 0 / 0%

W Tomaszowie Mazowieckim odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów i Juniorów Młodszych Taekwon-do i Otwarte Mistrzostwa Młodzików województw Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego i Wielkopolskiego. Na imprezie nie zabrakło przedstawicieli rawickiego klubu IN NAE. Z zawodów wrócili na tarczy i z workiem medali.

Przedstawiciele rawickiej Akademii Taekwon-do IN NAE wywalczyli aż 21 krążków: 6 złotych, 6 srebrnych i 9 brązowych. W klasyfikacji drużynowej wywalczyli drugie miejsce. - Widać, że druga połowa poprzedniego roku została dobrze przepracowana, o czym świadczy ilość zdobytych medali - cieszy się trener Paweł Jóska z IN NAE.