Rywalizowali z najlepszymi w kraju

Rywalizowali z najlepszymi w kraju - Zdjęcie główne

Czworo zawodników Kadeta Rawicz wzięło udział w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w lekkoatletyce.

W toruńskiej hali, najlepiej zaprezentowała się Patrycja Twardowska. Rawiczanka zajęła 9. miejsce w trójskoku (10,87 m). Pozostali reprezentanci zajęli miejsca poza pierwszą dziesiątką. Juniorka Anna Samól, bieg na 400 metrów ukończyła na 17. lokacie z nową „życiówką” (1:01,70 s). Rekord życiowy w biegu na 300 metrów ustanowił także Kacper Grzelczak (37,27 s). Wynik ten dał mu 19. pozycję wśród juniorów młodszych. Ostatni z reprezentantów Kadeta, Tymoteusz Krzyżanowski w biegu na 60 metrów przez płotki został sklasyfikowany na 17. miejscu.