Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 Prawica Ziemi Rawickiej
R E K L A M A

Są jeszcze bilety na koncert Czesława Mozila

› Aktualności› Wydarzenia 10 miesięcy temu    24.11.2017
Joanna Miśkowiak
komentarzy 0 ocen 1 / 0%
A A A

Czesław Mozil z zespołem wystąpi 1 grudnia o godzinie 20.00 w bojanowksiej sali kinowo-widowiskowej. Bilety w cenie 40/50 zł dostępne w Gminnym Centrum Kultury Sportu Turystyki i Rekreacji.

Jak przypominają organizatorzy muzyka zespołu Czesław Śpiewa jest wypadkową nietuzinkowych żartów i biograficznych anegdot każdego z jego członków. W koncertowym repertuarze Czesław Śpiewa, poza piosenkami z najnowszej płyty, znajdą się także przeboje z dwóch poprzednich krążków zespołu, „Debiut” i „Pop”, oraz dorobek pierwszego zespołu Czesława Mozila - Tesco Value.

R E K L A M A

"Muzycy zabiorą swoich słuchaczy w zwariowaną podróż do krainy finezyjnych dźwięków tanga, popu, folku i awangardy, używając przy tym szerokiej gamy instrumentów. Szklane dzwoneczki, rozmaite dęciaki, akordeony i ukulele to tylko kilka elementów spośród wielu trybików tej muzycznej machiny. Muzycy zabierają swoich słuchaczy w zwariowaną podróż do krainy finezyjnych dźwięków tanga, popu, folku i awangardy".

 

R E K L A M A
+ 0 głosów: 1 (0%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A