Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Samorządni PRA o kandydacie na burmistrza i wyborach

› Aktualności› Samorząd 11 miesięcy temu    17.08.2018
Joanna Miśkowiak
komentarzy 123 ocen 48 / 48%
A A A
 fot. J. Miśkowiak

Rawicz. Wybory samorządowe. Dziś odbyła się konferencja prasowa stowarzyszenia Samorządni PRA. Dotyczyła przygotowań ugrupowania do zbliżających jesiennych wyborów. 

Na spotkaniu potwierdzono, że kandydatem na burmistrza Rawicza z ramienia ugrupowania będzie obecny wicestarosta Jacek Gwizdek. Samorządni PRA mają już też gotowe listy kandydatów do rady gminy i powiatu. Ich przedstawiciel będzie też starał się o mandat w sejmiku wojewódzkim.

Jak poinformował Jacek Gwizdek, trwają prace nad programem wyborczym, a jedną z kluczowych inwestycji w przypadku wygranych przez Samorządnych PRA wyborów miałaby być budowa basenu odkrytego. 

Zapowiedziano również, że komitet wyborczy zostanie zarejstrowany w najbliższy poniedziałek.

 

+ 23 głosów: 48 (48%) 25 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (127)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Pra
9 miesięcy temu 127
Jak widzę to każdemu na kasie zależy nikt z wpływowych ludzi się nie pcha na radnych a za każdą sesję płacą ile nie wiem ? Jak byś się zapytał ilu posłów podejmuje decyzję w RP to 70% by nie odpowiedziało.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do redakcji
10 miesięcy temu ocena: 100%  126
Gdzie się podział artykuł dotyczący zniszczenia plakatu PO i Nowoczesnej narożnik Rynek - Ratuszowa. Pan Suchanecki członek PO w swojej wypowiedzi bąkał coś o merytorycznej dyskusji, prokuraturze. Pojawiły się trzy komentarze nie miłe PO i co fiku miku i artykuł znika.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ redakcja
10 miesięcy temu ocena: 0%  125
będzie, będzie, cierpliwości :)
~ Tylko Kubik
10 miesięcy temu ocena: 25%  124
Grzegorzu uważaj na chamskie zagrywki, już parę razy pokazali na co ich stać.tak jsk było z kłamstwem o ścieżksch rowerowych i w każdej innej sprawie.Pamiętaj - na chamstwo nie odpowiadamy chamstwem. Chcemy żyć w normalnym spokojnym mieście. Dlatego będę głosował na Ciebie. Twoją wielką cechą jest praca a ich polityka i mieszanie oraz bycie na nie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ prośba mieszkańców
10 miesięcy temu ocena: 67%  123
Kubik zrób coś wreszcie dla mieszkańców - wyjedź.
~ zero dla m3
10 miesięcy temu ocena: 73%  122
M3 jeste zerem. Ludzi ma za nic i tak samo mieszkańcy wystawią mu ocenę.
~ Masz mój głos
10 miesięcy temu ocena: 27%  121
Popieram w 100%
~ wróż Maciej
11 miesięcy temu ocena: 42%  120
Zajrzałem w gwiazdy by sprawdzić jak wygląda koalicja z Tadeuszem. Oto co wyczytałem w razie wątpliwej wygranej PRA: Jacek - burmistrz Tadziu - starosta Marek H - wicestarosta Piotr D - wiceburmistrz Tadeusz i Marek - tu może być ew. zamiana. Słabo to widzę na dłuższą metę.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kiedy kubik oglosi ze kubik to to samo co pis?
10 miesięcy temu ocena: 80%  119
Macieju więcej wiary. U was specjalistów brak Dlatego czas na zmianę.
~ Strach
11 miesięcy temu ocena: 55%  118
Nic dobrego z tego nie będzie sami ignoranci ekonomiczni i gospodarczy.
~ Pociąg do władzy
11 miesięcy temu ocena: 47%  117
Nie trzeba w gwiazdy patrzeć. Heinze już profilowe na FB zmienił. Startuje do powiatu. Jak się uda to pójdzie emerytura z ZK + pensja w starostwie.
~ Majakalne wizje wróża Macieja, czy "S"
11 miesięcy temu ocena: 57%  116
Macieju wróżu silnie słaby, czyżby strach zajżał w twoje regionalne oczy? Spokojnie, strach ma wielkie oczy, nie powiększaj ich jeszcze ty.
~ Komentator
11 miesięcy temu ocena: 80%  115
Komentarz ty tchórzu od Kubika się zostawia.Natomiast komentarz pełowski skunks znika. Ciekawe która opcja maczala w tym swoje brudne łapy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Komentator
11 miesięcy temu ocena: 14%  114
Wielbicielu kandydata Pana Gwizdka jak zwykle piszesz nie na temat. Nie odpowiadasz na postawione pytanie. Komentarz niżej wasz wybitny komentator Wyborca apeluje do Pana Gwizdka aby na chamstwo nie odpowiadać chamstwo. Musicie o to samo zaapelować do ludzi od czarnej roboty
~ do komentatora
11 miesięcy temu ocena: 60%  113
No to jeżeli dala ciebie komentator te dwa określenia maja wspólny mianownik to nic tylko współczuć. Widać jaką macie silną skalę samooceny. Wy NAJLEPSI , jedyni poprawni , niepowtarzalni, bezinteresowni. Sam miód.
~ Wyborca
11 miesięcy temu ocena: 53%  112
Jacek uważaj na chamskie zagrywki, już parę razy pokazali na co ich stać. Pamiętaj - na chamstwo nie odpowiadamy chamstwem. Chcemy żyć z normalnym spokojnym mieście. Dlatego będę głosował na Ciebie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ oko za oko - ząb za ząb
11 miesięcy temu ocena: 67%  111
"Chamstwu w żuciu należy się przeciwstawiać siłom i godnościom osobistom. No jak piszesz chamstwu, no jak ? No ta panie majster no tak. Może i dobrze. "
~ NIGDY
11 miesięcy temu ocena: 44%  110
racja koledzy Jacka czyli Marek i Tadziu to ideały i piękne charaktery - cytat z byłego włodarza - jak ktos rzuci we mnie kameniem to oddam cegłą. Takie standadry sa nowe? brawo! Nigdy powrtou Tadzia jego pomocnika Gwizdka!
~ Obiektywnie
11 miesięcy temu ocena: 63%  109
Kubik poza składaniem nowych obietnic, będzie musiał się wytłumaczyć z wielu spraw z obecnej kadencji i to nie na zasadzie, jak on to mówi nie przedstawiając żadnych argumentów: "w mojej opinii.....", "tak jest, bo tak uważam......". Był przez cztery lata burmistrzem, teraz nie oczekujemy od niego opinii tylko rezultatów i faktów. Czy dyskredytowania przeciwników politycznych po to ,żeby uwiarygodnić swoją osobę.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ prawda
11 miesięcy temu ocena: 33%  108
masz racje kubik sie powinien tlumaczyc z 1) ze sprowadził nową firmę co zapowiadał że skonczy z tą tadziową stagnacją 2) ze rewtitalizuje planty, park dk, DK, 3) pozyskal 40 mln dotacji 4) Rawicz nie jest znany tylko ze strzelania do papieza tylko w Polsce zaczynaja o nim dobrze mowic
~ obiektywny obiektywizm
11 miesięcy temu ocena: 55%  107
Z niczego się nie musi tłumaczyć, on wszystko robi dobrze i bezinteresownie. Wam daleko do niego. Regionowi na stołkach nie zależy tak jak wam, bo w regionie sami społecznicy są. My to robimy dla miasta i społeczności, a kasa to tylko przy okazji.
~ Kacper, pokaż się!
11 miesięcy temu ocena: 48%  106
A gdzie Kacperek? Nie było na konferencji spin-doctora Kwiatkowskiego? Podobno teraz ma prowadzić kampanię rawickim peowcom. Jak mu to wyjdzie tak jak doradzanie staroście, to Jacek może już się rejestrować w Urzędzie Pracy
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ "PORASZKA totalna"
11 miesięcy temu ocena: 100%  105
Ludzie !!! bez względu na opcję polityczną, piszcie poprawnie po polsku. Jeśli chcesz kogoś przedstawić to pisz że go " POKAŻESZ " bo inaczej Bóg cię pokarze ża takie byki. I nie ma się co OBRAŻAĆ nawet jak cię ktoś " naobrarza". Kto was uczył ? czy ta pani " nauczycielka " która " żuca " palenie
~ opi
11 miesięcy temu ocena: 56%  104
Akurat zwolennicy Jacka Gwizdka mogą się śmiało pokazywać nie mają się czego wstydzić?
~ Ty też się pokaż tchórzu
11 miesięcy temu ocena: 55%  103
Pokazuje się i co ? Proszę bardzo, A ty tchórzu od Kubika pokarzesz się z nazwiska i imienia ? Sami tchórze u was ?
~ Żenada
11 miesięcy temu ocena: 52%  102
Jacuś, dej se spokój, likwidatorze Liceum im. Korpusu Kadetów. Ta nędzna klasa w I LO z dwiema godzinami musztry na tydzień jest akurat na miarę twoich możliwości. Zostań ich druhem zastępowym, jak już przegrasz te kolejne wybory
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Przypadek to czy zbieg okoliczności
11 miesięcy temu ocena: 100%  101
Co do syndyka? Czemu wciąż znika rola syndyka w likwidacji PKS Leszno. Czy to nie budzi podejrzeń co do likwidacji dworca autobusowego w Rawiczu. Jeżeli teraz to zniknie to przeprowadzę zmasowaną akcję propagandową w stylu silnych regionalnych. To temat dla dziennikarza śledczego. Internet ma to do siebie że ślad pozostaje.
~ Proste jak drut
11 miesięcy temu ocena: 75%  100
Rolą syndyka jest przede wszystkim zadbać o interesy wierzycieli a nie upadającego bankruta.Wierzyciele to często również pracownicy, wielokrotnie bez udziału syndyka którego wyznacza sąd nie zobaczyliby złamanego grosza.
~ Inaczej - porównajmy, jak syndyk zadbał o ludzi, którzy tracili pracę
11 miesięcy temu ocena: 43%  99
Syndyk – pod rządami starych regulacji prawnych – osoba zarządzająca majątkiem przedsiębiorcy postawionego w stan upadłości oraz dokonująca podziału funduszy między wierzycieli zgodnie z zasadami prawa upadłościowego i naprawczego. Była to funkcja likwidatora majątku w postępowaniu upadłościowym z opcją likwidacyjną.
~ Kłamali i kłamią
11 miesięcy temu ocena: 40%  98
Kubik nigdy nie zlikwidował żadnego zakładu. To pomówienie. Redakcja powinna zareagować. Kubik był syndykiem
~ porównajmy
11 miesięcy temu ocena: 38%  97
Czasami trzeba podejmować trudne decyzje, Było za mało uczniów. Nikomu krzywda się nie stał. Ciekawe co mają do powiedzenia ludzie z zakładów, których likwidatorem był Kubik. Porównajmy
~ mieszkaniec
11 miesięcy temu ocena: 45%  96
juz wygral hahhahahahaha Kubik i tylko Kubik
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Wyborca
11 miesięcy temu ocena: 67%  95
Wybory to szansa na pozytywną zmianę. Nie zmarnujmy jej.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ J23
10 miesięcy temu ocena: 100%  94
Masz rację .jeśli Hancego nie wybiorą to bedzie pozytywna zmiana. Już teraz współczuję powiatowi jeśli by dostał się tam
~ Trzymaj się Jacek, będzie dobrze, Czas wrócić na zasiłek !!!
11 miesięcy temu ocena: 42%  93
Trzymaj się Jacek, będzie dobrze. Jakoś dasz radę
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ xcxc
11 miesięcy temu ocena: 87%  92
Żałosne, niedobrze komuś życzyć źle. Wielu młodych było na zasiłku, niestety, lepiej być na zasiłku niż na utrzymaniu żony.
~ Trzymaj się Jacek, będzie dobrze, Czas na młodych !!!
11 miesięcy temu ocena: 56%  91
Trzymaj się Jacek, będzie dobrze,
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ sr
11 miesięcy temu ocena: 70%  90
Widziałem relację filmową, szkoda, że portal nie zamieszcza tutaj relacji filmowej. Podoba mi się to co mówi kandydat ma burmistrz. Chodzi spotyka się ze zwykłymi ludźmi i rozmawia, stara się poznać rzeczywiste problemy ludzi i na podstawie tego szukać rozwiązań i budować program. Takie kolędowanie po ludziach, obecny burmistrz i jego ludzi już dawno powinni zrobić, szczególnie, że dużo osób w urzędzie jest pozatrudnianych z zewnątrz i zupełnie nie znają naszego regionu. W tych wyborach wydaje mi się zadecydują właśnie takie małe spotkania z ludźmi. Wówczas najlepiej sobie wyrobić opinie co do wiarygodności i wartości kandydata. W cztery oczy trudniej kłamać.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 789
10 miesięcy temu ocena: 100%  89
Jeśli przez 4 lata było się blisko z ludźmi. To teraz nie trzeba udawać, że się z nimi jest. Gwizdek dopiero przed wyborami się obudził czy jak a gdzie był wcześniej
~ Hipokryci w całej okazałości
11 miesięcy temu ocena: 80%  88
Do politycy wypad mam pytanie ? A Kubik to nie polityk ?
~ Politycy wypad
11 miesięcy temu ocena: 57%  87
Co ty tu wypisujesz. Przecież Gwizdek jest od 4 lat wicestarostą i politykiem z PO. Pod koniec kadencji dopiero jeździ i się pyta. Przed wyborami? A wcześniej miał ich gdzieś. I ta garstka stojących przy nim zabawnych kandydatów , i to ma być zmiana? To ja wolę już Kubika niż ich. Co do osób z zewnątrz to czenu nie . Rawiczanie też pracują w innych gminach.I jest ok.
~ in
11 miesięcy temu ocena: 25%  86
Czyli przewodniczący rady miasta z silnego regionu jest też na stanowisku w wyniku intrygi politycznej, Co ty człowieku próbujesz tworzyć ? Większej głupoty nie słyszałem
~ Intryga
11 miesięcy temu ocena: 20%  85
Stop polityce, co ty mówisz? Czy ty sam czytasz to co piszesz. Czy tylko piszesz żeby pokazać siłę.
~ STOP polityce
11 miesięcy temu ocena: 70%  84
Zgadza się niech kandydat powie swoim wyborcom ile razy obejmował swoje stanowiska do tej pory piastowane w wyniku intryg politycznych a ile razy z powszechnego wyboru.
~ Nie po raz pierwszy
11 miesięcy temu ocena: 78%  83
Poinformowałem odpowiednie organa o braku moźliwości negatywnej oceny artykułu Pani redaktor ,rzetelne dziennikarstwo na to nie pozwala.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Dejwid
11 miesięcy temu ocena: 58%  82
Ciekawe czy zorganizują konwenty. Chciałbym znów zobaczyć jąkającego się Jacka. W tym roku korpus Kadetów na zakończenie roku pokazało Ci gdzie twoje MIEJSCE!!!!!!!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ PRAstaki
11 miesięcy temu ocena: 57%  81
POziom dyskusji żenujący zero argumentów tylko obelgi mam nadzieję że ludzie to czytają i zrozumieją kto się ubiega o stanowiska w samorządzie .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rewitalizacja rynku i remont ratusza to wielka porażka.
11 miesięcy temu ocena: 71%  80
Rewitalizacja rynku i remont ratusza to wielka porażka. Mam pytanie. W niedziele do kościoła ludzie przyjeżdżają całymi rodzinami z okolicznych miejscowości i parkują samochody na rynku. Gdzie ci ludzie będą mogli zaparkować samochód w trakcie robót i po rewitalizacji, jak zmniejszy się liczba miejsc parkingowych ? Czy ktoś to konsultował z ludźmi?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 17 spotkań w tej sprawie albo więcej
11 miesięcy temu ocena: 0%  79
Tak konsultował ,przez rok.
~ Wierny
11 miesięcy temu ocena: 75%  78
Do władzy mi daleko. Ja żem prosty patafianin jest. Ale widzę że ci strasznie zależy na podjezdżaniu autem pod sam kościół, to może daj proboszczowi jakom ofiarę to ci pozwoli przy kościele zaparkować. Gdzie ja ci jaki grzech wypomniałem. No chyba że sam czujrsz konieczność pokuty. Dobra ale już kończymy bo jeszcze rzeczywiście coś za dużo kłapnę.
~ Poinformowany
11 miesięcy temu ocena: 36%  77
Ilość miejsc parkingowych ma wzrosnąć. Bylem na konsultacjach to wiem.
~ do wierny
11 miesięcy temu ocena: 75%  76
Zadałem pytanie, konkretne pytanie. Gdzie mają ludzie parkować samochody w niedziele przed mszą. Bo ci na których głosujemy, jak jest kampania wyborcza, obiecują, są bardzo życzliwi i skłonni do pomagania ludziom. Więc się tylko spytałem. Jeśli reprezentujesz kogoś z władzy i odpowiedz brzmi, że "mam chodzić pieszo". Dziękuje za odpowiedz. Teraz wiem. I nie ma co do tego tu mieszać teologi i zarzucać komuś od razy grzech pychy, bo grzeszysz.
~ Wierny
11 miesięcy temu ocena: 100%  75
No to jak nie o to chodzi to o co ci chodzi. Przed Bogiem są wszyscy równi. " Ostatni będą pierwszymi "
~ do wierny
11 miesięcy temu ocena: 80%  74
A nakaz pokory i skromności nie obowiązuje też władz, tylko maluczki ma być pokorny i skromny a władza może robić sobie co chce. Albo życzliwość ludziom, czy nie powinny tym też się kierować władze ? Pewnie wielu będzie chodziło pieszo ale nie o to chodzi.
~ Wierny
11 miesięcy temu ocena: 45%  73
Trochę pokory i skromności. Oczywiście że pieszo. Co to jest z Masłowa. Na terenie parafii nie potrzeba używać auta. A dzieciaki jak się pieszo przejdą to przynajmniej grzecznie będą w kościele siedzieć. Na wsiach ludzie po kilka kilometrów idą pieszo.
~ do wierny
11 miesięcy temu ocena: 67%  72
W kościele mówi się czasami o szacunku, o nie kierowaniu się złością, o wybaczaniu, o sumieniu i uczciwości, o zgodzie. A te tematy mogą być nie wygodne dla obecnych władz miejskich, lepiej żeby ludzie chodzili na imprezy organizowane przez propagandę burmistrza i oglądali tyłki panienek tańczących w rytmie dyskotekowej muzyki.
~ do wierny
11 miesięcy temu ocena: 67%  71
Jak ktoś ma daleko i dzieci to autem jeździ. Pieszo mają chodzić wierni z Masłowa i z Dębna ?
~ Wierny
11 miesięcy temu ocena: 31%  70
Do kościoła chodzi się pieszo, a nie autem.
~ Rawiczanie głosują na Rawiczan
11 miesięcy temu ocena: 81%  69
Rawiczanie głosują na Rawiczan. Nie dla tzw rewitalizacji rynku, polegającej na zabetonowaniu wszystkiego i odcięcia podczas prac ruchu na rynku na wiele miesięcy a może i lat. Rewitalizacja w wersji Kubika jest tak naprawdę dewitalizacją miasta. Patrz przykład ratusza. Miała być rewitalizacja ratusza, a co jest, połowa parteru ratusza niewyremontowana świeci pustkami. A ratusz przemienia się w szalet miejski.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Wyborca
11 miesięcy temu ocena: 77%  68
Chwalą się, że dostają dotacje unijne. Tylko, że dotacje to nie ich zasługa, nie Kubik zarobił te pieniądze, inne miasta też dostają dotacje, bo unia wspiera Polskę. Powinni się chwalić organizacją i efektami. A tu na każdym kroku niechlujstwo organizacyjne. O wiele lepiej można by te pieniądze wykorzystać.
~ Porażka
11 miesięcy temu ocena: 73%  67
Oni nie są w stanie nic normalnie zrobić, na każdym kroku niechlujstwo organizacyjne, miało być 4 x planty, żeby nie utrudniać ruchu a co jest, cztery lata nic nie robili, przed wyborami rozkopali całe plany i mają wszystko gdzieś. Z ludźmi się zupełnie nie liczą
~ Przywróćmy normalność
11 miesięcy temu ocena: 83%  66
Dla nas zwykłych ludzi niewiele z tego wynika, kto jest burmistrzem, problemy życiowe pozostają takie same. Ale zawsze lepiej jest żyć w mieście, w którym nie panuje chaos organizacyjny, w urzędzie zatrudniania się kompetentnych ludzi, władze pilnują ładu społecznego i dogadują się z wszystkimi a nie w imię zemsty politycznej "niszczą wszystko co nie ich" i skłócają ludzi. Nie dobrze żyć w mieście, w którym wciąż wybuchają jakieś afery, sztucznie napędzane przez radnych burmistrza a burmistrz wykorzystuje swoje stanowisko, żeby w żenujący sposób się lansować w mediach. Nie dobrze jest żyć w mieście z którego młodzi uciekają za pracą za granicę. W poprzednich wyborach głosowałam na Kubika, bo obiecał być bezpartyjnym burmistrzem zwykłych ludzi tzn ponad podziałami politycznymi. Kłamał. Okazało się, że takiej polityki w złym znaczeniu tego słowa, jak teraz w Rawiczu jeszcze u nas nie było.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ nienormalny bo nie lubi PiS
11 miesięcy temu ocena: 71%  65
Normalność z PiSem ? To niemożliwe, oni tego nie chcą, Bo łatwiej rządzić społeczeństwem skłóconym, wystraszonym.
~ Skok na kasę
11 miesięcy temu ocena: 38%  64
Same aparatczyki bez sukcesów zawodowych byle się napaść zero bezinteresowności.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mieszkaniec
11 miesięcy temu ocena: 29%  63
Redakcja pozwala na szkalowanie członków SRS? Nie rozumiem tego. Osoba podpisana "Skok na kasę" powinna się wstydzić za haniebne słowa!
~ Hipokryzja w workach po 50 kilo
11 miesięcy temu ocena: 75%  62
O czym ty mówisz ? jaki skok na kasę ? a ci co teraz są to co nie "skoknęli" na kasę. Oni są bezinteresowni ?
~ Cwaniacy
11 miesięcy temu ocena: 35%  61
Samorządni PRA widzę że wstydzicie się tego że jesteście Platforma Obywatelska. A gdzie wasz koalicjant poprzedni burmistrz Rawicza pan Pawłowski też się wstydzicie. Wasz przedstawiciel do sejmiku będzie startował jako PRA czy PO
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mario
11 miesięcy temu 60
Co innego piszesz a co innego z Ciebie wychodzi? Nie wiem co masz na myśli a nie napisałem że boję się polityki krajowej czytaj ze zrozumieniem
~ Do Mario
11 miesięcy temu ocena: 50%  59
Kolego Mario co innego piszesz a co innego z ciebie wychodzi. Uśmiałem się jak mops z tego menadżera i sekretarza. Proszę nie fantazjuj Myślę że jako zwolennik SR mogę zapraszać ludzi nie należących do partii.Z twoich wypowiedzi wynika że w kampanii wyborczej najbardziej się boisz polityki krajowej.Ja na twoim miejscu też bym się bał. Tak więc Mario wszystko przed nami.
~ Mario
11 miesięcy temu ocena: 50%  58
Jedno zaprzecza drugiemu bo jeżeli ja gdzieś kogoś zapraszam do jakiegoś ugrupowania to znaczy że jestem z tym ugrupowaniem związany, a jeżeli nie to zapraszasz w imieniu Silnego Regionu? Nie wiem czy jesteś ich menagerem, sekretarzem czy kim innym ale jeden komentarz zaprzecza drugiemu, nie wiem co o tym powie psycholog jak mu pokażę te komentarze ale ja obstawiam jednak że się nie pomyliłem co do wytypowania osoby która to pisze
~ Mario
11 miesięcy temu ocena: 0%  57
Nie jestem związany z Silnym Regionem a wcześniej zapraszam do Silnego Regionu, sam siebie ośmieszasz
~ Do Mario
11 miesięcy temu ocena: 67%  56
Muszę cię Kolego rozczarować nie jestem pan Marek Z Silnym Regionem też nie mam nic wspólnego. Do polityki staram się podchodzić obiektywnie.Pozdrawiam
~ Mario
11 miesięcy temu ocena: 0%  55
Także na koniec co mogę napisać to nie mieszajmy do tego tej ogolnojrakowej tylko skupmy się nad lokalną, bo tak jak pisałem w tej dużej polityce w Warszawce wiadomo jak jest a poglądy? No cóż konstytucja każdemu gwarantuje wolność w poglądach czy to religijnych, czy politycznych, po komentarzach piszącego wnioskuję że jest za obecnym obozem rządzącym, aczkolwiek to nieważne bo czy będzie za tymi czy za tymi ma takie prawo a ja czy się zgadzam czy nie to każdego poglądy staram się szanować, także życzę miłego weekendu i odpoczynku
~ Mario
11 miesięcy temu ocena: 33%  54
Poza tym już wiem że piszę z kimś z Silnego Regionu, czyżby Pan Marek? A tak jak pisałem ja akurat nie jestem miłośnikiem żadnej wielkiej partii bo każda miała różne afery i rządzący kiedyś i obecnie także staram się od tej krajowej polityki trzymać na uboczu a bardziej mnie interesuje to co się dzieje lokalnie
~ Mario
11 miesięcy temu ocena: 33%  53
Trochę kolego mieszasz politykę krajową z lokalną bo można należeć do stowarzyszenia lokalnego ale nie być za żadną partią, a to że w stowarzyszeniu niektórzy popierają tą czy inną partię? No cóż każdy ma prawo wyboru
~ Do Mario
11 miesięcy temu ocena: 33%  52
W takim razie tych wszystkich którzy nie chcą się wiązać z żadnym ugrupowaniem zapraszam do Silnego Regionu. Podejrzewam jednak ze nie będą chcieli no ale wtedy muszą firmowac: Podniesienie wieku emerytalnego, aferę hazardowa, stoczniowa, podsłuchowa itp
~ On
11 miesięcy temu ocena: 50%  51
StRach zagląda w oczy i morze żółci wylewa. Ale nick piszącego "CWANIACY" mówi wszystko! Sam o swoich tak napisał. Przecież ich i siebie silnie zna. Brawo za odwagę i nazwanie SpRaw po imieniu.
~ Mario
11 miesięcy temu ocena: 33%  50
Nie kolego to Ty jesteś niedoinformowany, także najpierw sprawdź wszystkich z PRA i ilu z Nich jest w PO bo część jest to prawda ale większość ludzi to tacy którzy nie chcą być związani z żadnym ugrupowaniem i działają tylko lokalnie
~ Do Mario
11 miesięcy temu ocena: 25%  49
Chyba nie dokreciles tego salta i spadłes na głowę. Typowe komunistyczne tłumaczenie.
~ Mario
11 miesięcy temu ocena: 67%  48
PRA to nie PO, bo to jest stowarzyszenie lokalne, a fakt że niektórzy działacze z PRA należą do PO ale nie wszyscy symoatyzują z tą partią
~ Panie silny
11 miesięcy temu ocena: 67%  47
Wstydzić to się trzeba kontaktów z PiS. A wy jako kto startować będziecie. Dalej ściemniacie że bezpartyjni, PiS to dopiero koalicjant.
~ Pojechane rowerami
11 miesięcy temu ocena: 69%  46
Mariusz poco tam poszedleś. Nie licz na to że rowerzyści poparcia ci udzielą. W sumie to już się możesz wypisać. Wszyscy tylko nie Gwizdek
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ticket
11 miesięcy temu ocena: 50%  45
Spin już nie pomoże. Rowerzyści nie udzielą poparcia Mariuszowi, to fakt. BO JUŻ UDZIELILI!!! Mariusz trzymaj się! Po czym poznać podóbę rowerzysty? Silny inteligent pisze "poco" :-) PO CO! Zapamietaj! Pocą się silnie bo wiedzą, że im powiedzą NIE!
~ Nie dla M3
11 miesięcy temu ocena: 60%  44
Słabo Bezsilny Region nie macie co pisać to głupoty najlepiej na temat Jacka Gwiazdka w Rawiczu potrzeba młodego perspektywicznego burmistrza a nie lansiarzy co ich tylko TVP interesuje i widać jak się M3 ustawiał do kamery jak Anita była na rynku. I coś mało ostatnio vicka widac chyba lekcje bierze u wizarzysty albo odświeża kontakty na zachodzie.Tylko widać jak na FB M3 ma poparcie u rawickiej p.....i
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rynsztokowy komentarz
11 miesięcy temu ocena: 33%  43
Redakcja nie zamierza usunąć komentarza "Qwerta"?
~ Qwerta
11 miesięcy temu ocena: 47%  42
W razie przegranej do starostwa na VICE ? Zawsze trzeba mieć honor a nie być " dziw..ą polityczną" .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Stróś
11 miesięcy temu ocena: 54%  41
Wszystkich kandydatów programy są do bani - gospodarka regionu leży i kwiczy
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wyjazd na wschód
11 miesięcy temu ocena: 74%  40
Bardzo dobrze!! Kubik na aut, a szybaj do aut!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 4X164
11 miesięcy temu ocena: 73%  39
4X164 przystanki autobusowe bez zatoczek :-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 22
11 miesięcy temu ocena: 72%  38
Uciekł w burmistrzowanie człowiek, który nawet nie wiedział, że gmina Rawicz = 22 sołectwa! Brawo!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wice
11 miesięcy temu ocena: 69%  37
Trzeba uszczegółowić wiceburmistrzowanie. No.
~ poPOPRAńcy
11 miesięcy temu ocena: 33%  36
Heinzego schowali, z Suchaneckim się pogodzili. Raz Gwizdek uciekł do powiatu za karierą, co teraz zrobi, jak Kubika wybierzemy?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ My nie wybierzemy
11 miesięcy temu ocena: 57%  35
W sobie go możecie wybrać i tylko tyle
~ SieRadz
11 miesięcy temu ocena: 71%  34
Wybierzecie? Wy bierzecie bilety do Sieradza!
~ POtwierdza się PRAwda, że Platforma kolor zmieniła
11 miesięcy temu ocena: 43%  33
Ale jaja, ale jaja!!! Suchego przytulili. A tak się zarzekał że nigdy z Samorządnymi PRA. Ale co z czlowiekiem robi POciąg do władzy i kasa za bycie radnym.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ "S"
11 miesięcy temu ocena: 67%  32
Słowa na "S" - z Suchym można tyłko zyskać, z Syndykiem zawsze stracić.
~ Ssspin?
11 miesięcy temu ocena: 62%  31
Spin co? Ktoś steruje przekazem medialnym obecnego burmistrza? Krawężniki,które się rozeszły, zadowolenie z wdrażania stagnacji gospodarczej, tor Formuły I. Jest moc! Jaki tercet? Jeżeli znajdziecie Państwo w pomieszczeniu, w którym wykonywano prace stolarskie należy otworzyć wszystkie okna i poczekać, aż opary lakieru wywietrzeją.
~ Powodzenia
11 miesięcy temu ocena: 47%  30
Żenada. To są ludzie skompromitowani nawet jak suchemu pomógł spin doktor kubika to mu nic to nie dało bo gość jest jaki jest. Razem z gwizdkiem i tadziem tworzą tercet egzotyczny niewybieralny
~ zatroskany
11 miesięcy temu ocena: 88%  29
Co zrobi? Weźmie kredyt? I dalej szuka? Co za sztuka! Komedyja!
~ fantazje
11 miesięcy temu ocena: 71%  28
Może błoto w Masłowie było odcinkiem testowym toru Formuły I? http://www.rawicz24.pl/artykul...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Honor???????????
11 miesięcy temu ocena: 48%  27
Zrobię wszystko żeby mnie wybrano nawiążę współpracę z każdym byle mnie wybrano.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ O tak
11 miesięcy temu ocena: 44%  26
Nawet z PiSem !!
~ Strach
11 miesięcy temu ocena: 56%  25
Do: Honor??????????? Nie boisz się pisać prawdy o burmistrzu Grzegorzu?
~ kampania M3
11 miesięcy temu ocena: 67%  24
Kubik został w błocie na Masłowie...http://www.rawicz24.pl/artykuly/kierowcy-na-objezdzie-grzezna-w-blocie-kubik-poloz,88700.htm
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kampania M3
11 miesięcy temu ocena: 69%  23
http://www.rawicz24.pl/artykul...
~ jjjj
11 miesięcy temu ocena: 20%  22
Ten po lewej, tylko nie on.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wyborca
11 miesięcy temu ocena: 70%  21
Znowu zniewaga dla obecnego burmistrza! Przecież wchodząc do sekretariatu jego gabinet jest po lewej! Nie! Tego nie można tak zostawić!
~ Sr
11 miesięcy temu ocena: 65%  20
Pokolenie 30+ i 40+ powinno przejąć władzę, a nie leśne dziadki.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ww
11 miesięcy temu ocena: 61%  19
I dobrze. Lepszy basen niż planty. Jestem za
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ koniec z Kubikiem
11 miesięcy temu ocena: 65%  18
Teraz jazda do przodu i otwarcie trzeba ludziom przypomnieć fajerwerki GK. 4 lata stracone na plany i obiecanki a wykonane tyle co nawet TP robił w pół roku.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kicha
11 miesięcy temu ocena: 50%  17
Ten Pan musi zostać wybrany bo inaczej będzie bezrobotny.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pablo
11 miesięcy temu ocena: 60%  16
Redakcja nie reaguje na wpisy na temat burmistrza Kubika? Kicha wypisuje takie rzeczy, a Redakcja milczy!
~ POWODZENIA
11 miesięcy temu ocena: 63%  15
Jacek, prywatnie nie mam nic do Ciebie, ale politycznie jesteś raczej słaby i mało wyraźny, nie wiem w czym jesteś dobry, a poklepanie się po plecach z T.Pawłowskim jest raczej dla Ciebie czymś co w oczach niektórych na starcie Cię dyskredytuje. Może się mylę, bo na Adriana Dudę tez nikt nie stawiał , ale przegrasz z kretesem, a temat basenu w październiku będzie mało chwytliwy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jan
11 miesięcy temu ocena: 83%  14
Poklepanie przez siebie samego jest bardzo budujące w oczach wyborców ;-) Co prawda jeszcze nie podjął decyzji, ale ;-) Jeszcze tylko dwa miesiące i trochę :-) Okolice Sieradza są piękne ;-)
~ Rawiczanin
11 miesięcy temu ocena: 53%  13
Skąd pan weźmiesz ratowników na ten basen?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kolo
11 miesięcy temu ocena: 58%  12
Po co wybracć Gxwizdka? Bo wybuduje basen! Hurra!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ To nie sen, to silna jawa
11 miesięcy temu ocena: 50%  11
To nie osesje, to wizje twojego guru
~ do tor formuły 1
11 miesięcy temu ocena: 41%  10
Ty masz jakąś obsesję na punkcie tego toru? Chłopie, ty do lekarza zmykaj po pigułki.
~ Kolo3
11 miesięcy temu ocena: 71%  9
"jedną z kluczowych inwestycji w przypadku wygranych przez Samorządnych PRA wyborów miałaby być budowa basenu odkrytego" jedną z kluczowych, jeszcze raz JEDNĄ Z KLUCZOWYCH. Rozumiesz? Nie jedyną, JEDNĄ Z KLUCZOWYCH. Nie dotarło? Chyba nie ;-)
~ TOR FORMUŁY I ;-)
11 miesięcy temu ocena: 59%  8
Lepszy jest budowniczy toru Formuły I??? Nie! Basen tak! "Włodarz w rozmowie z „Życiem” na temat działań dotyczących pozyskania ewentualnych inwestorów zdradził, że jedna z firm, z którą nawiązał kontakt w Ambasadzie Francji w Warszawie szukała w Polsce terenów pod budowę toru Formuły 1. - Namawiali nas, żebyśmy znaleźli 100 hektarów pod tę inwestycję - zaznacza włodarz." http://www.rawicz24.pl/artykul... Bob budowniczy ;-)