Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Sarnowa z nowym placem zabaw. Za ćwierć miliona

› Aktualności› Wydarzenia 7 miesięcy temu    23.04.2019
Anna Siecla
komentarzy 7 ocen 7 / 100%
A A A
 fot. www.podworko.nivea.pl

Rawicz. Jak przekazała portalowi Anna Andrzejewska, przewodnicząca rady osiedla „Sarnowa”, wkrótce powstanie tam nowoczesny plac zabaw.

Sarnowa wzięła udział w kolejnej już edycji akcji „Podwórko talentów Nivea”. - Konkurs odbywa się dwutorowo. Pierwsza opcja jest taka, że jury wybiera spośród zgłoszonych prac konkursowych 5 zwycięskich. Nam udało się wygrać właśnie w ten sposób - informuje Anna Andrzejewska, która jest również dyrektorką niepublicznego przedszkola w Sarnowie. Drugą opcją była możliwość oddawania głosów na dane lokalizacje. - Gdyby nie udało nam się wygrać przez wybór jury, była jeszcze możliwość zwyciężenia przez głosowanie - mówi przewodnicząca rady osiedla.

Zwycięska praca konkursowa, czyli film (OBEJRZYJ) był kręcony w różnych miejscach: w Rawiczu, Sarnowie, Wolsztynie, Tłokach czy Wroniawach. Był wybierany spośród ponad 400 prac.

Fabuła produkcji nawiązuje do podróży grupy dzieci do tajemniczej akademii, w której naucza sam Pan Kleks. - Pomysł wzięcia udziału w konkursie był mój, lecz nie powstałby bez zaangażowania wielu osób oraz przychylności gminy. W aktorów wcieliły się dzieci z Niepublicznego Przedszkola Sarenka, a w postać Kleksa przeobraziłam się osobiście - relacjonuje Anna Andrzejewska.

Nowoczesny plac zabaw będzie składał się z trzech części: sportowej ze ścianką wspinaczkową, urządzeniem do balansowania, huśtawką typu „bocianie gniazdo”, grą twister, grą skok w dal, grą kapsle i trampoliną; naukowej, gdzie pojawi się planetarium, rowerek, piaskownica naukowa oraz zegar słoneczny i artystycznej z tablicami muzycznymi z bębnami i mini-teatrzykiem. Wartość urządzeń opiewa na 250 tysięcy złotych.

Gdzie powstanie „Podwórko talentów Nivea”? - Lokalizacja placu wskazana w projekcie to Stadion Leśny w Sarnowie - przekazała Andrzejewska.

Konkurs odbywa się pod patronatem honorowym Rzecznika Praw Dziecka Mikołaja Pawlaka.

+ 7 głosów: 7 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (7)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Maniek
7 miesięcy temu 7
Gratulacje szacunek dla wszystkich pracujących przy tym projekcie dobra robota.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Twórcze td nasze babki
7 miesięcy temu 6
Ania czy Ola nieważne. Prosimy więcej takich. Wega wysiada przy was. Gratki
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Sarnowianka
7 miesięcy temu ocena: 80%  5
Gratulacje brawo choć jest teren przy działkach po dawnym placu zabaw jest pusty ale i tak szacunek dla wszystkich biorących udział w tym przedsięwzięciu. Brawo
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Stanisława
7 miesięcy temu ocena: 57%  4
Szkoda, że ten plac nie powstanie na wjeździe do Sarnowy po wierzbą. Była szansa na zliwkwidowanie meliny obok wierzby, i to z jakim pożytkiem dla najmłodszych!! A tak dalej będzie to tylko melina. Lokalizacja takich przedsięwzięć jest bardzo ważna, im dalej od "centrum" tym mniej zainteresowanych (patrz plac zabaw w Sarnówce gdzie frekwencja jest prawie zerowa) oby stadion leśny był bardziej atrakcyjnym terenem :) tak czy owak gratulacje dla Sarnowy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do Stanisława
7 miesięcy temu 3
To też jest ok. Brawo dla Ani i Oli
~ bb
7 miesięcy temu ocena: 71%  2
Brawo.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ gyhujn
7 miesięcy temu ocena: 78%  1
Brawo, p.Anno, gratuluję Pani i dzieciom wygranej!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji