Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AOrlen_A1

Sarnowianka poniżej oczekiwań

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 5 miesięcy temu    11.01.2019
Artur Krawczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Artur Krawczyk

Z pewnością na więcej liczyli zawodnicy, działacze i kibice Sarnowianki. Drużyna ze Stadionu Leśnego po rundzie jesiennej w leszczyńskiej klasie okręgowej zajęła dopiero 12. miejsce.

 

W czasie trwania rozgrywek, zarząd Sarnowianki zmienił trenera. Czara goryczy przelała się po sromotnie przegranych derbach ze Spartą (1:6 - przyp. red.). Na początku października Sławomira Wendzonkę zastąpił Sławomir Zmuda. - To była wspólna decyzja zarządu i Sławka Wendzonki. Wszyscy zgodnie stwierdziliśmy, że tak będzie lepiej dla klubu - wytłumaczył prezes Sarnowianki Sławomir Górniak. Pod wodzą nowego szkoleniowca sarnowianie na początku prezentowali się lepiej, wygrywając dwa spotkania. W ostatnich kolejkach wróciły jednak „demony przeszłości” i w czterech seriach gier Sarnowianka nie zdobyła nawet punktu. Ostatecznie bilans jest mizerny, ale w Sarnowie wszyscy liczą na poprawę wiosną.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Obserwator
5 miesięcy temu 2
W Sarnowie ( Sarnowiance ) jest wszystko i wszyscy do wymiany. Tyczy się to też kibiców, którzy zamiast kibicować swoim piłkarzom piją piwko. Chłopaki potrzebują wsparcia a kibice dobrze się bawią tylko przy alkoholu. Ludzie ogarnijcie się . Bez picia z procentami też można dobrze się bawić. Kibicujcie z głową i nie obrażajcie swoich piłkarzy !! Pozdrawiam Życzę chłopakom dobrej gry i dużo wygranych meczy
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Obserwator
5 miesięcy temu 1
W Sarnowie ,( Sarnowiance ) jest wszystko i wszyscy do wymiany. Tyczy się to też kibiców, nie wszystkich którzy powinni kibicować piłkarzom swojej drużyny.A nie popijać piwko - wstyd !! Pokażcie piłkarzom że bez alkoholu też można kibicować i dobrze się bawić. Pozdrawiam
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji