Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Seryjny włamywacz "czyścił" myjnie automatyczne

› Aktualności 9 miesięcy temu    8.08.2018
Redakcja
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. fotolia.com

Gdy czyta się o wyczynach 33-letniego mieszkańca Ostrowa Wielkopolskiego, od razu na myśl przychodzą dwaj włamywacze z filmowej serii o Kevinie.

Tamci panowie nosili przydomek „lepkich”. Natomiast przestępcę, który zawitał w nasze rejony, można spokojnie ochrzcić mianem „czystego”. Nie z powodu nadmiernej higieny przy popełnianych występkach, a miejsc, które okradał.

Od jakiegoś mężczyzna czasu włamywał się do kasetek na bilon odkurzaczy i myjni samochodowych - działo się to w Miejskiej Górce, jak i na terenie powiatu gostyńskiego.

Od 16 lipca gostyńscy policjanci pracowali nad sprawą serii włamań. Do rozwiązania spraw skierowano funkcjonariuszy specjalizujących się w tego typu przestępstwach. W wyniku śledztwa wytypowano sprawcę, 33-letniego mieszkańca Ostrowa Wielkopolskiego.

 - Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutów włamań w Gostyniu, Elżbietkowie i Miejskiej Górce. Straty, jakie spowodował 33-latek swoim przestępczym działaniem, zostały oszacowane na prawie 10 tysięcy złotych - tłumaczy Sebastian Myszkiewicz, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu.

Z racji tego, że był on już w przeszłości karany za podobne przestępstwa, grozi mu kara nawet 15 lat więzienia.

(buj, db)

R E K L A M A
R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A