Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Smaczny i ciekawy festiwal na rozpoczęcie wakacji (FOTO)

› Aktualności 5 miesięcy temu    22.06.2019
Honorata Dmyterko
komentarzy 0 ocen 3 / 100%
A A A

Liczne atrakcje czekały na uczestników Letniego Festiwalu Familijnego Smaków i Rękodzieła Wielkopolski, który odbył się przy pałacu w Pakosławiu. 

Były warsztaty: zdrowego gotowania z "Orkiszowymi Polami", ceramiczne z Pracownią „Pod Zieloną Kurą”, szycia toreb na zakupy z recyklingowych materiałów, tworzenia nadruków na ekotorbach oraz rękodzielnicze, prowadzone przez Pracownię Artystyczną Magdaleny Wojciechowskiej. Dużym zainteresowaniem cieszyły się występy Teatrzyku „Pompon”, pokazy żonglerki i jazdy na monocyklach w wykonaniu Grupy Cyrkowej „Pegaz” z Miejskiego Ośrodka Kultury w Lesznie, tor gokartowy, symulator wirtualnej rzeczywistości, refleksomierz, malowanie buziek w wykonaniu wolontariuszek z Łaszczyna - „Dziewczyny z drużyny”, pokazy strażackie, policyjne oraz funkcjonariuszy więziennictwa.

Był też konkurs z nagrodą główną: hulajnogą elektryczną oraz zdrowy konkurs kulinarny „ Zielono i Lokalnie”, w którym można było wygrać, m.in. robot kuchenny, wyciskarkę do soków oraz urządzenie do gotowania na parze. Relacja z tego ostatniego wkrótce na HOTBLOG-u.

W trakcie festynu wolonariusze rozdawali uczestnikom wodę i zdrowe przekąski.

Organizatorem ponad 4-godzinnej imprezy była Fundacja Rodziny Duda im. Maksymiliana Duda.

+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!