Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Śmigłowiec LPR wylądował w Jutrosinie. Zabrał mężczyznę do szpitala

› Aktualności› Na sygnale 2 miesiące temu    15.04.2019
Honorata Dmyterko
komentarzy 0 ocen 5 / 100%
A A A
 fot. Jakub Nelle, rzecznik prasowy Zespołów Ratownictwa Medycznego działających przy SP ZOZ w Krotoszynie

Zespół ratownictwa medycznego z Kobylina udzielał pomocy mężczyźnie z problemami neurologicznymi. By jak najszybciej trafił do specjalistycznego szpitala, wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

- Otrzymano wezwanie do mężczyzny, u którego stwierdzono stan bezpośredniego zagrożenia życia. Na miejscu ratownicy medyczni, po przeprowadzeniu badania przedmiotowego i podmiotowego, podjęli decyzję o wezwaniu Lotniczego Pogotowia Ratunkowego - informuje Jakub Nelle, rzecznik prasowy Zespołów Ratownictwa Medycznego działających przy SP ZOZ w Krotoszynie.

Załoga "podniebnej karetki" wylądowała nad zalewem w pobliżu wiatraka. Tam nastąpiło przekazanie pacjenta, którego przetransportowano do szpitala odległego o kilkadziesiąt kilometrów.

Wideo: Jakub Nelle, rzecznik prasowy Zespołów Ratownictwa Medycznego działających przy SP ZOZ w Krotoszynie

+ 5 głosów: 5 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!