Sparta i Sarnowianka "z tarczą". Rawia bez punktów

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 4 miesiące temu    17.11.2019
Dawid Bela
komentarzy 2 ocen 0 / 0%

Piłka nożna. Wczoraj Rawia, Sarnowianka i Sparta rozgrywały swoje spotkania na wyjazdach. To ich ostatnie mecze w rundzie jesiennej.

Rawia udała się do Plewisk na spotkanie z miejscowym Gromem. Ekipa z powiatu poznańskiego była bardzo skuteczna. Po pierwszej połowie prowadziła jedną bramką. Kolejne trzy trafienia zanotowała w drugiej połowie. Rawiczanom nie udało się zdobyć bramki honorowej. Ostatecznie Grom wygrał wysoko - 4:0. Rawia jest na 8. miejscu w lidze (stan na sobotni wieczór).

Skład Rawii: Wolny (78' Machowiak) - Cheba, Kołeczko, Łoskot, Lorenc, Marszałek (70' Buliński), Materkowski (82' Guliński), Orłowski, Stachowiak, Walkowiak (78' Głowacz), T. Wawrzyniak

"Z tarczą" z Wilkowic wróciła Sarnowianka. W pierwszej połowie podopieczni Sławomira Zmudy zaaplikowali rywalom aż pięć bramek, tracąc jedną. Po przerwie, gospodarze zdobyli drugiego gola.

Korona Wilkowice - Sarnowianka 2:5 (1:5)
Bramki: 7' - Wojtyczka (0:1), 16' - Nowicki (0:2), 23 - Wojtyczka (0:3) 25 - (1:3) 34' - R. Siecla (1:4) 39' - Domagała 75' - (2:5)
Skład Sarnowianki: E. Siecla - Skrzypczak, Gąsiorowski, Klima, Kramarczyk (78' Kowalski), Szczepański (78' Proć), Łakomy, Nowicki (63' Plota), R. Siecla, Domagała, Wojtyczka (73' Pytiak)

Sparta Miejska Górka rozgrywała spotkanie z autsajderem klasy okręgowej - TSG Kamieniec. Podopieczni Mariusza Frąckowiaka zdobyli dwa gole. Trafienia zanotowali: Damian Gmerek i Paweł Kowalski. Gospodarze bramek nie zdobyli.

Sarnowianka znajduje się na trzecim miejscu w lidze okręgowej. Do lidera traci osiem "oczek", do wicelidera - dwa. Sparta jest szósta (w zależności od niedzielnych wyników, może spaść o jedną lokatę).

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -