Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Sparta z kompletem punktów

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 10 miesięcy temu    3.09.2018
Artur Krawczyk
komentarzy 3 ocen 2 / 100%
A A A
 fot. Artur Krawczyk

Cztery mecze, komplet punktów, 14 goli strzelonych i tylko 4 stracone - takim bilansem na obecną chwilę legitymują się zawodnicy miejskogóreckiej Sparty. Drużyna prowadzona w tym sezonie przez Mariusza Frąckowiaka jest całkowicie odmieniona i w niczym nie przypomina ekipy Adama Waresiaka z zeszłego sezonu.

 

Sparta, po ostatnim wyjazdowym, efektownym zwycięstwie nad Zjednoczonymi Pudliszki (1:6 - przyp. red.), na 5. kolejkę pojechała do innej solidnej drużyny - Rydzyniaka Rydzyna. Początek meczu był dość spokojny. Nikt nie chciał się zbyt mocno odkrywać. Pierwsza połowa bramek i większych emocji nie przyniosła. W drugiej odsłonie Sparta włączyła wyższy bieg. W 56. minucie wynik spotkania otworzył Edwin Marchewka, który wykorzystał asystę Pawła Kowalskiego. Po nieco ponad godzinie gry na 0:2 podwyższył już sam Kowalski. Ten sam zawodnik na listę strzelców wpisał się po raz trzeci w 81. minucie, tym samym ustalając wynik meczu na 0:3. Paweł Kowalski przenosząc się do Sparty z Orli Jutrosin wyraźnie odżył. Sobotnie bramki były czwartą i piątą, które zdobył w tym sezonie. Do tego bardzo często asystuje kolegom i wyrasta na prawdziwego lidera drużyny. Następny mecz ligowy Sparta zagra także na wyjeździe. W sobotę o 17.00 zmierzy się z Gromem Wolsztyn.

 

Rydzyniak Rydzyna - Sparta Miejska Górka 0:3 (0:0)

0:1 - Edwin Marchewka (56'), 0:2 - Paweł Kowalski (65'), 0:3 - Paweł Kowalski (81')

Sparta: Kacper Tomkiewicz - Kacper Zimny, Szymon Świtała (75'Krzysztof Szeptun), Grzegorz Plawgo, Paweł Kowalski (86'Albert Szafrański), Edwin Marchewka, Michał Łysiak (62'Mikołaj Duszak), Kacper Subera (84'Wojciech Zmysłowski), Zbigniew Rak, Bartłomiej Guzy (69'Wiktor Marchewka), Jakub Rak

 

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (6)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Sarnowaonly
10 miesięcy temu ocena: 75%  6
Alkohol przestali w mg sprzedawać czy co???
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kibic
10 miesięcy temu ocena: 42%  5
Dobrze grają ? Grają w starej a-klasie wiec nic dziwnego ze wygrywają
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kibic
10 miesięcy temu ocena: 0%  4
Ciekawe gdzie masz te sasanek zespoły wloszakowica tęcza osieczna ? Razem ze Sparta zamykali tabele. Zespoły z wyższych miejsc z tamtego sezonu grają w wyższej lidze wiec Sparta śmiechu warte
~ Kibic
10 miesięcy temu ocena: 100%  3
stara a-klasa, a druzyny te same co rok temu
~ Sparta
10 miesięcy temu ocena: 83%  2
Super grają w tym sezonie. Pewnie zasługa trenera.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kibic
10 miesięcy temu ocena: 100%  1
Wygrali tez w Rydzynie i Pudliszkach