Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Spór w sprawie Animexu trwa. Czy burmistrz wytoczy proces?

› Aktualności ponad rok temu    2.01.2018
Grzegorz Heluszka
komentarzy 110 ocen 15 / 80%
A A A

Podczas spotkania 16 grudnia, które zorganizowali przeciwnicy Animexu oraz w późniejszym komunikacie prasowym przesłanym redakcji „Życia”, burmistrz Grzegorz Kubik nie wykluczał wystąpienia na drogę prawną przeciwko osobom, które - jego zdaniem - wprowadzają opinię publiczną w błąd.

 

R E K L A M A

Wprowadzanie w błąd, o którym mówił Grzegorz Kubik, miało dotyczyć informacji na temat: projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego „Sierakowo Północ I” oraz decyzji firmy Animex o rezygnacji z budowy zakładu uboju trzody chlewnej wraz z rozbiorem w Sierakowie.

Kilka dni później, 20 grudnia podczas sesji Rady Miejskiej Gminy Rawicz, radny Marek Grześkowiak złożył interpelację w sprawie sformułowań, m.in. zawartych w wywiadzie zamieszczonym na łamach "Życia". 

Urszula Taraska w wywiadzie dla "Życia Rawicza" (nr 50, 12 grudnia 2017 r.),  wyraziła się o burmistrzu Grzegorzu Kubiku jako o "włodarzu, który okłamuje mieszkańców". Między innymi to stwierdzenie oburzyło radnego Grześkowiaka.

- Zwracam się do burmistrza z prośbą o odniesienie się do prawdziwości tych słów - czytamy w treści interpelacji.

W przypadku, gdyby stwierdzenie Urszuli Taraski okazało się nieprawdziwe, radny Grześkowiak apeluje do burmistrza o podjęcie kroków prawnych.

 - Można przypuszczać, że mamy do czynienia z poniżeniem osoby publicznej, a w rezultacie narażenia jej na utratę zaufania koniecznego do sprawowania funkcji publicznej - dodaje radny.

Urszula Taraska, liderka Prawicy Ziemi Rawickiej, poproszona o skomentowanie apelu Marka Grześkowiaka odpowiedziała:


 - Szczerze mówiąc, czekam na pozew. W sądzie będzie można wyjaśnić wszystko starannie i bez opracowanych "pijarowo" reklamowych wypowiedzi. Wtedy konieczne będzie ujawnienie wszystkich konkretnych dokumentów i pokazanie innych dowodów, w tym złożenie zeznań przez osoby biorące udział w sprawie. Wówczas będzie wiadomo, jak od samego początku przebiegała sprawa, w tym przygotowywanie planu.

Burmistrz, który do tej pory nie wykluczał wystąpienia na drogę prawną, pytany o konkretne decyzje w tej sprawie, stwierdził:

- Pewnie stwierdzę, że szkoda mi czasu na procesowanie się. Jak to mówią, prawda obroni się sama. Myślę, że tę prawdę dzisiaj powoli poznajemy, więc nie odpowiem państwu jak postąpię - tyle powiedział portalowi w przerwie czwartkowej sesji (28 grudnia), podczas której przyjęto miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego „Sierakowo Północ I”, który zakłada lokalizację przemysłu w tej części gminy.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 12 głosów: 15 (80%) 3 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (110)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ pppp
ponad rok temu ocena: 100%  110
Po co w Rawiczu jakikolwiek zakład pracy najlepiej żyć w biedzie bo prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie a pieniądze szczęścia nie dają
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Dziadek
ponad rok temu 109
A dajcie wy sobie spokój z tą Taraską. Słabe to pisanie z błędami i nie na temat.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mała prawda
ponad rok temu 108
Prawda jest taka! Dziadek nikt cię nie lubi. Dziadek -Dzidek.
~ Do wyciętej
ponad rok temu ocena: 100%  107
Toś Bertoldzie Brechtcie namieszał , nie na dzisiejsze gorące głowy takie myśli.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wycięta prawda
ponad rok temu ocena: 100%  106
"Kto nie zna prawdy, ten jest tylko głupcem. Ale kto ją zna i nazywa kłamstwem, ten jest zbrodniarzem." Bertold Brecht
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
~ Do- do Brechta
ponad rok temu ocena: 96%  105
Czy wy nic nie rozumiecie? Jak wam to wytłumaczyć że nie pani Urszuli to się tyczy a tego kto zna prawdę a ją nazywa kłamstwem. No a autora nie można cytować zmieniając znaczenie słów. Prościej się nie da tego wyłożyć teraz wy trochę pomyście. Przepraszam pani Urszulo za tych którzy nie rozumieją . Ważne że są po pani stronie.
~ Do ja
ponad rok temu ocena: 100%  104
Niech. " usówa"
~ do Brechta
ponad rok temu ocena: 0%  103
Jak można tak obrażać kobietę. Won gościu z tego forum. Redakcja, jak można zostawieć takie komentarze?
~ ja
ponad rok temu ocena: 0%  102
Stefan ma rację! Niektórzy szurnięci internauci już się totalnie zniżyli do mowy nienawiści. Portal niech usówa takich jak WYCIETA, bo on ma chyba mózg wycięty
~ Do Stefana
ponad rok temu ocena: 100%  101
Już to wytłumaczyłem jiżikowi i ty też tego nie rozumiesz biedaku. To cytat na tęgie umysły . To ty tak uważasz skoro tak to zinterpretowałeś panie Stefan.
~ Stefan B. do wyciętej prawdy
ponad rok temu ocena: 0%  100
Chłopcze, czy uważasz, że Pani Taraska jest zbrodniarzem? Proszę redakcję o natychmiastowe usuniecie komentarza "wycięta prawda" Gość posunął się za daleko, cytując coś, czego prawdopodobnie nie rozumie. Obraża kobietę
~ do jiżika
ponad rok temu ocena: 100%  99
jiżik !!! nie rozumiesz, zbyt trudna maksyma , no niestety tak już pisali wielcy myśliciele i takie hasła nie docierają do wszystkich. przykro mi że nie pojąłeś ,ale to tylko myśl kogoś tam , działa we wszystkich kierunkach. Nikt tu nie mówi że pani U.T. kłamie i że to odnosi się do niej. Ona nikogo nie pomówiła ani nie obraziła. Występowała w dobrej wierze i dla dobra ogółu. Ten kto zna prawdę a nazywa ją kłamstwem to dobrze o tym wie. "Zawsze się kłamca swym kłamstwem pobije."
~ jiżik
ponad rok temu ocena: 4%  98
Dlaczego p. Taraska ma być niby zbrodniarzem? Powiedziała, że Kubik kłamie. Tak mówić, to nie zbrodnia, najwyżej pomówienie i obrażanie człowieka
~ Brawo dla redakcji
ponad rok temu ocena: 0%  97
Nareszcie jest mniej głupawych komentarzy pisanych przez frustratów
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ UBek
ponad rok temu ocena: 100%  96
Ale się cenzor z regionu znalazł . co komuna się marzy , a nie dobra zmiana też cenzuruje . Ha ha hihy hihy . " Bo kto nie z nami to przeciwko nam "
~ frustrat cd2
ponad rok temu ocena: 100%  95
Deprywacja jest to zjawisko podobnego braku zaspokojenia lub niemożności osiągnięcia celu, jednak we frustracji jesteśmy przekonani, że pożądany cel jest możliwy do osiągnięcia. W deprywacji cel ten jest obiektywnie niemożliwy do osiągnięcia. ( silni nie dopuszczają do siebie że Rawicz nigdy nie będzie metropolią)
~ frustrat cd.
ponad rok temu ocena: 100%  94
Frustracja niezrozumiała. Jest silniejsza niż taka, którą rozumiemy i wiemy dlaczego miała miejsce. ( silni nie rozumieją dlaczego ktoś się sprzeciwił ich zamiarom ) Poprzednie frustracje. Frustracje nakładają się. Poprzednie frustracje mogą powodować, że bieżąca wydaje się nam bardzo silna. (silni od kilku lat obiecują złote góry i nic z tego nie wychodzi , jedyne co ze złotej góry zostało to wybrukowane górki i zjazd z Fisiej Górki) Bliskość celu. Im bliżej był cel, którego nie udaje się nam osiągnąć, tym większa frustracja. ( silnym wydawało się że już mają swój cel a tu nagle ktoś się na nich wypiął)
~ frustrat
ponad rok temu ocena: 96%  93
Sfrustrowanych ludzi rozpoznaje się bez problemu. Ciągle niezadowoleni, poirytowani, rzadko się uśmiechają, mają przewlekłe poczucie niesprawiedliwości, niezrozumienia, własnej odmienności, nie potrafią cieszyć się drobiazgami zwykłych dni.Psychologowie społeczni są zdania, że siła frustracji zależy od kilku czynników: Zaskoczenie. Gdy frustracja jest niespodziewana, jest silniejsza. Frustrację, której się spodziewamy, jest łatwiej znieść. ( silni nie spodziewali się sprzeciwu ) Oczekiwania co do celu. Jeśli są wysokie, przeżywamy silniejszą frustrację, gdy cel jest nieosiągalny. Podobnie, czasem próbujemy poradzić sobie z ewentualną porażką poprzez obniżanie oczekiwań - nie zależy mi. ( dlatego silni widząc że celu osiągnąć nie mogą rzucili się na byle jakiego inwestora )
~ Prawda o sporze.
ponad rok temu ocena: 100%  92
Czy prawdą jest że obecnie spór o animex jest na ręke burmistrzowi i jego przybocznym. I to oni go utrzymują i nagłaśniają. Bo jest na kogo zgonić winę za ewentualny brak inwestorów .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Podatek
ponad rok temu ocena: 100%  91
Czy prawdą jest że po sprzedaży ziemi przez rolników z Sierakowa zostanie ono przekształcone ze wsi w osiedle i wejdzie w granice miasta. Co się z tym wiąże to chyba wszyscy wiedzą: koniec podatków wiejskich, zaczną się opłaty jak w mieście.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Prawda ziemi
ponad rok temu ocena: 100%  90
Jest to prawda bo po co wieś bez gospodarstw.Chłop bez ziemi to nie chłop, to mieszczuch. A podatki powinni płacić wszyscy na tych samych zasadach. Tymbardziej że kasy ze sprzedaży mieć będziecie.
~ Dno i wodorosty
ponad rok temu ocena: 100%  89
Czy redakcji ktoś za to płaci i robi wszystko aby prawda nie dotarła do ludzi. Już wam nawet cytaty z wielkich przeszkadzają bo co bo godzą w dobre imię czy obnażają prawdę. W wersji na smartfona i tak widać komentarze do usuniętego wpisy. Jak tak macie robić to lepiej blokujcie całkowicie komentarze.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ M..n
ponad rok temu ocena: 98%  88
To że spór w sprawie animexu trwa tylko dlatego, że to jest to wyłącznie wina burmistrza. 1). Po co taki kontrowersyjny zakład brał pod uwagę. 2) od samego początku mataczył i ukrywał co kombinuje.3) Prowadził politykę podjazdową wobec obywateli opowiadając niestworzone bajki o nieszkodliwości tego molocha. 4) do końca brnie w zaparte że jego racja jest ważniejsza zamiast powiedzieć otwarcie przepraszam zagalopowałem się. 5) Do końca nikt nie wie czy animex zrezygnował czy nie gdzie jest oficjalne pismo ? A teraz panie czy mnie pan pamięta panie redaktorze to ja pisz pan interpelację czy mówię prawdę czy nie. TNIEMY ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ tak sobie do No i
ponad rok temu ocena: 100%  87
No i - Zapamiętaj ! " Prawda i cnota ginie od złota "
~ Do No i
ponad rok temu ocena: 95%  86
W Szczecinie , Kutnie , Starachowicach , też uzyskali raport środowiskowy No i Co ? wali świńskim smrodem na kilometry , świnie kwiczą w samochodach że słychać w całej okolicy . samochody ze świniami jeżdżą po całym mieście bez GPS-a To są te twoje oszczerstwa ?
~ No tak
ponad rok temu ocena: 96%  85
No i ....Ty wiesz co to oszczerstwo i co to raport środowiskowy . Raport piszą tylko ludzie. Tacy sami jak profesor z LUSTER. A czym jest mówienie że 20 tys świń dziennie to nie ubojnia tylko zakład mięsny.
~ No i
ponad rok temu ocena: 5%  84
Znowu oszczerstwa. Wiesz że bez raportu środowiskowego taki zakład by nie powstał a to już poważna sprawa.
~ utracony dar wiary
ponad rok temu ocena: 100%  83
Jeszcze raz, bo nie wierzę! Utraciłem dar wiary! Oksfordzkie wyróżnienie! Jedyna gmina w Polsce! Wielki sukces! Redaktor zadała pytanie i uzyskała odpowiedź! I co tu napisać? "Red. -Czy wiadomo dokładnie za co Rawicz dostał to wyróżnienie? Burmistrz Kubik: -Powiem, że dokładnie to tak troszeczkę jak przy tym SGH nie jesteśmy w stanie tego na dzisiaj ocenić." I coś o aktywności! Brawo! Genialne! Geniusz!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Aaa
ponad rok temu ocena: 100%  82
Showman już działa konkurencja jeszcze śpi. Słodkich snów
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Fan.
ponad rok temu ocena: 100%  81
Wy już chyba żadnych zasad nie macie. Robicie jak wam się podoba. Żarty już też wycinacie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wytną?
ponad rok temu ocena: 100%  80
Stolarz, drewno, trociny, Pinokio, Gepetto, prawda, też wytną!
~ Prawda nauki
ponad rok temu ocena: 87%  79
A jaka jest prawda o której mówił profesor że w pomieszczeniach panuje podciśnienie i smród z pomieszczeń nie wychodzi na zewnątrz , to co się z nim dzieje skoro jest podciśnienie to musi być wysysane a jak jest wysysane to gdzieś je trzeba do czegoś wyssać , to pracownik po wyjściu z takiego pomieszczenia powinien przejść dekompresję, a już się zakręciłem w tej prawdzie , jakoś to na wyssane z palca profesora wygląda. Pozostał jeszcze eukaliptus, ale czy to prawda że w Polsce nie rośnie? To będzie eliminował ten smród czy nie będzie , gdzie leży prawda. I jaka to prawda że w pierwszym programie profesor żeby coś powiedzieć potrzebował kilkudziesięciostronicowych materiałów a już w drugim machał dwiema spiętymi kartkami i przekonywał jak będzie dobrze, to jaka to prawda, prawda ekranu ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jaka prawda
ponad rok temu ocena: 100%  78
A jaka jest prawda z tą oczyszczoną wodą ? Skoro dyrektor od techniki w animexie mówi ze woda będzie w 95 % oczyszczona i że jest bardziej czysta od wody w Pijawce to dlaczego nie zastosuje jeszcze stacji uzdatniania wody i będzie czysta w 100% nadająca się do ponownego użycia w obiegu zamkniętym. Więc jak to jest będzie ta woda czysta jak mówi dyrektor czy też nie będzie taka czysta.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ???
ponad rok temu ocena: 92%  77
bardziej z pisu to chyba kubik - on się brata z dziedziczakiem i naczelstwem rawickiego pisu od zawsze.Kto pamieta jak królowa rawickiego pisu pani O. plakaty mu wieszała łapki w górę
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wrrr do wrrr
ponad rok temu ocena: 90%  76
Plisss opowiedz co się działo chcę wiedzieć , opowiedz o tym towarzystwie, słucham.
~ do wrrr
ponad rok temu ocena: 75%  75
gdybyś znał historię tego co się działo to byś wiedział że taka opcja nie wchodzi w ogóle w grę . Popytaj ludzi co odeszli z psiu co się tam działo i dzieje do tej pory. nikt normalny nie chciał by miec nic wspólnego z tym towarzystwem
~ Prawda inna od prawdy
ponad rok temu ocena: 100%  74
Jak to jest z ta prawdą ? Animex to polska firma jak zapewniał Pawelczyk czy nie polska ? jak to jest ? Co tam robią Amerykanie i Chińczycy ? Oni tam nic nie robią oni tam mają tylko większość udziałów .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Tacy silnie myślący
ponad rok temu ocena: 89%  73
Tak SR nadawał na Taraske, że robi kampanie na animexe, a jak temat się skończył to sami złotoustego wydelegowali z rozliczaniem i straszeniem
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pytek.
ponad rok temu ocena: 100%  72
Czyli kto robi kampanię? Już wiemy.
~ jaka to droga?
ponad rok temu ocena: 88%  71
"Burmistrz, który do tej pory nie wykluczał wystąpienia na drogę, pytany o konkretne decyzje w tej sprawie, stwierdził:" Ale na jaką drogę chce wystąpić burmistrz?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Widz luster.
ponad rok temu ocena: 77%  70
Ale się nasz burmistrz nagadał w tych lustrach. A jak mądrze gadał. Trzeba przyznać że z burmistrzów wypadł tam najlepiej.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Widz luster
ponad rok temu ocena: 94%  69
The best !!! cieszę się że zrozumiałeś mój przekaz. Gdybyś jeszcze wiedział co to sarkazm to byś nie robił z siebie słupka.
~ the best
ponad rok temu ocena: 50%  68
Do „Widz luster”. Brawo! Twój przekaz pijarowy godny „miszcza”! Kto wziął udział we wczorajszych „Lustrach”? Kalisz - Prezydent Miasta Grzegorz Sapiński, Konin - Zastępca Prezydenta ds. społecznych Sławomir Lorek, Piła - Prezydent Miasta Piotr Głowski oraz Burmistrz Gminy Rawicz Grzegorz Kubik. 3 prezydentów i 1 burmistrz! „Trzeba przyznać że z burmistrzów wypadł tam najlepiej.” Był jedynym burmistrzem i wypadł najlepiej! Brawo ty! Logika iście oksfordzka! Pójdę dalej! We wczorajszych „Lustrach” burmistrz Kubik był najlepszym burmistrzem w Polsce!
~ the best
ponad rok temu ocena: 44%  67
Do „Widz luster”. Brawo! Twój przekaz pijarowy godny „miszcza”! Kto wziął udział we wczorajszych „Lustrach”? Kalisz - Prezydent Miasta Grzegorz Sapiński, Konin - Zastępca Prezydenta ds. społecznych Sławomir Lorek, Piła - Prezydent Miasta Piotr Głowski oraz Burmistrz Gminy Rawicz Grzegorz Kubik. 3 prezydentów i 1 burmistrz! „Trzeba przyznać że z burmistrzów wypadł tam najlepiej.” Był jedynym burmistrzem i wypadł najlepiej! Brawo ty! Logika iście oksfordzka! Pójdę dalej! We wczorajszych „Lustrach” burmistrz Kubik był najlepszym burmistrzem w Polsce!
~ Widz2
ponad rok temu ocena: 87%  66
Ha ha ha z burmistrzów wypadł najlepiej! Dobre.
~ stołek
ponad rok temu ocena: 67%  65
Tak? A na czym to polegało? Raczej zasugerował zrobienie z Rawicza sypialni co jest najlepszym pomysłem na to miasto.
~ prawda o Ratuszu
ponad rok temu ocena: 92%  64
Prawda o Ratuszu. „Warto, aby mieszkańcy zobaczyli na własne oczy ogrom wykonanych prac remontowych w tym obiekcie. Myślę, że mają oni prawo do obiektywnej informacji i zweryfikowania nieprawdziwych oskarżeń i plotek.” http://www.rawicz.pl/attachmen... 14.02.2017. „Rok od oficjalnego zakończenia remontu, który pochłonął prawie 670 tys. zł, w rawickim ratuszu... skuwają tynki. Byliśmy tam z kamerą. Na parterze budynku korzystać można tylko z holu i toalety. Pozostałe pomieszczenia albo są zamknięte na klucz i czekają na przedsiębiorcę, który uruchomi w nich restaurację, albo wymagają gruntownych poprawek.” 8.12.2017 http://www.rawicz24.pl/artykul... Mam nadzieję, że rycerz prawdy wsiądzie na swego kucyka i pocwałuje w kierunku prawdy! Na koń! Goń prawdę, goń!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Prawda leży w Ratuszu!
ponad rok temu ocena: 100%  63
Bo prawda leży w Ratuszu!
~ Prawda leży w Ratuszu!
ponad rok temu ocena: 100%  62
Bo prawda leży w Ratuszu!
~ będzie pan zadowolony
ponad rok temu ocena: 89%  61
Promocję Rawicza robią w programie usterka a Ty się czepiasz :)
~ sprawiedliwość regionalna, w pewnym sensie
ponad rok temu ocena: 100%  60
http://www.rawicz.pl/attachmen... czy odpowiedź na interpelację radnej jest prawdziwa? Panie Marku! Liczę na pana dociekliwość! Wie Pan kto złożył tę interpelację? A może w pewnym sensie nie powołano jeszcze dyrektora muzeum? Panie Marku! Proszę drążyć temat! W imię Sprawiedliwości Regionalnej! A może chodziło o DRZWI ZAMKNIĘTE w muzeum? "Na parterze budynku korzystać można tylko z holu i toalety. Pozostałe pomieszczenia albo są zamknięte na klucz i czekają na przedsiębiorcę, który uruchomi w nich restaurację, albo wymagają gruntownych poprawek." http://www.rawicz24.pl/artykul...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ułan Koszałko
ponad rok temu ocena: 96%  59
Grześkowiaka ponosi "Ułańska Fantazja"
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ w pewnym sensie
ponad rok temu ocena: 95%  58
„Czyli pojawiły się nowe tereny inwestycyjne, które były w pewnym sensie zablokowane pod Animex, które w tej chwili my jako gmina możemy promować.” Cytując tego samego klasyka "Jak to mówią, prawda obroni się sama." I będzie to wojna w imię pokoju! W pewnym sensie?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Naj
ponad rok temu ocena: 89%  57
Ten burmiszcz jest Naj! Najsłabszy...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Widz luster
ponad rok temu ocena: 100%  56
CZY ZA ANIMEX BĘDZIE ANIMEX?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ w pewnym sensie
ponad rok temu ocena: 95%  55
W pewnym sensie za Animex może być Animex! Bo pierwszy Animex akcentowaliśmy na pierwszą sylabę, a drugi Animex akcentowany jest na drugą sylabę!
~ Jarząbek bis.
ponad rok temu ocena: 100%  54
Czy nie mówienie całej prawdy jest kłamstwem czy prawdą? Trudno to określić jednak można to zdefiniować prawnie jako mataczenie. Czli jak to jest z tymi 120 samochodami na dobę. Jest to prawda czy celowa dezinformacja czyli mataczenie. Nie rozpisując się jak to można wyliczyć to będzie dziennie ich pięć razy tyle. 120 ze świniami wjeżdża 120 musi wyjechać. Co najmniej 80 chłodni musi po to mięso przyjechać i tyle musi odjechać a gdzie samochody wywożące paszę-karmę szlam z oczyszczalni , odchody, przywożące środki chemiczne do mycia taśmy itp. Czy to według pana jest prawda czy kłamstwo.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jarząbek
ponad rok temu ocena: 92%  53
Panie burmistrzu!! Czy prawdą jest że animex zrezygnował. Jeżeli tak to gdzie jest pismo o jego rezygnacji. Żądasz prawdy , przstrzegaj jej sam.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ w pewnym sensie?
ponad rok temu ocena: 90%  52
W pewnym sensie zrezygnował! A jaki to jest sens? Pewny sens i w pewnym sensie, niby nic, a jednak! 5 mostów i Planty 4x4! W pewnym sensie jest to logiczne, w wymiarze logiki alternatywnej! Bardzo alternatywnej!
~ ~RIP
ponad rok temu ocena: 100%  51
Prawda miała nas wyzwolić, teraz każdy może ją kupić,
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Dejwid
ponad rok temu ocena: 35%  50
Na szczęście mamy bardzo kiepskie osoby z PiSu w gminie Rawicz, które nic nie zdziałaja w tegorocznych wyborach. To że ta partia rządzi Polską to nie znaczy, że jesteście tu silni pani Tarasko.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Obserwator
ponad rok temu ocena: 100%  49
Żeby wygrać wybory to Region zrobi woltę i się przefarbuje na PiS. Już pan GK z posłem Dziedziczakiem dobre układy ma i współpracuje. W Rawiczu nie ma ludzi PiS, pani AŚ to jedna wielka pomyłka. A patrząc na radnych SR i ich zachowanie to im do tej partii bardzo blisko.Wszystko przed nami.
~ PiSmen
ponad rok temu ocena: 100%  48
SKANDAL Tak cię zaskandalizowała prawda o Ukraińcach, że stałeś się konfidentem ?Wprzypadku postania animexu zaleją Rawicz i nie po to by tracić tu pieniądze ale żeby je tu najmniejszym kosztem zarobić. " TW SKANDAL ".
~ PiS w Rawiczu
ponad rok temu ocena: 93%  47
Przecież teraz PiS rządzi w gminie jeszcze tego nie zauważyłeś ?
~ PiSmen
ponad rok temu ocena: 100%  46
SKANDAL to konfident!!! Ha ha nic nie rozumie.
~ PiSmen
ponad rok temu ocena: 100%  45
SKANDAL co cię tak zaskandalizowało czego nie rozumiesz , wiesz co to sarkazm ? Chyba nie , czego się boisz prawdy. Jak to mówi burmistrz prawda się obroni. Redakcja już tak przechodzi samą siebie i tnie jak chłop zboże.
~ SKANDAL!
ponad rok temu ocena: 15%  44
Redakcja nie reaguje na wpis "PiSmen"? To jest skandal!
~ Dejwidzie
ponad rok temu ocena: 88%  43
Pani Taraska już dawno w PiS nie jest trafiłeś kulą w płot
~ dlugi
ponad rok temu ocena: 36%  42
Niech pani T zablokuje budowę tunelu do Masłowa bo nie chce mi się jeździć na około .Myślę że to wszystko co ta pani robi to nie żadna troska o Rawicz a zwykła polityka i założę się że wystartuję wyborach,mojego głosu pani nie dostanie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Krótki z wyboru.
ponad rok temu ocena: 100%  41
"Do długi" widać żeś bardzo krótki. A swój głos mażesz sobie do kieszeni wsadzić.Według twojego krótkiego myślenia oddanie animexowi takich terenów, prawie w mieście to troska o Rawicz o mieszkańców .
~ :-)
ponad rok temu ocena: 94%  40
Brak argumentów i słowotok? :-) Brawo rawicka piaskownica! ;-)
~ Protegowany
ponad rok temu ocena: 17%  39
Protegowana Tadzia
~ peryferie
ponad rok temu ocena: 85%  38
"Centrum rządzi, Centrum radzi, Centrum nigdy Was nie zdradzi?"
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Meduza Nie dla Animexu
ponad rok temu ocena: 57%  37
Ciekawe czy meduza pod tytułem" Nie dla Animexu" teraz będzie się rozpisywać.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jarząbek
ponad rok temu ocena: 86%  36
Ta meduza pt. " Nie dla animexu " która tak wszędzie śmieciła jest akurat jego zwolennikiem, tylko przybrała taką ksywkę żeby jątrzyć, i nastawiać ludzi przeciw tym którym animex nie odpowiada. Ta meduza to fan MG..
~ Nie będzie meduzy
ponad rok temu ocena: 60%  35
Pewnie że nie. Pisać przeciwko samemu sobie to idiotyzm
~ Strasna Tereska
ponad rok temu ocena: 50%  34
Pewnie chcieliby procesu bo tylko tak mogliby zaistnieć .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ stypendyści
ponad rok temu ocena: 100%  33
Do "Nie da rady nawet w RPA" Proponuję stypendium, kolejne! Znowu Oxford!? Tak! To kuźnia elit jest! Silny Oxford! "Z POD"!? Rozumiem, że kłopoty ze zrozumieniem pojęcia "stagnacja gospodarcza"! SPOD! https://sjp.pwn.pl/slowniki/sp... DRUKOWANYMI WYTŁUMACZYĆ???
~ stypendyści
ponad rok temu ocena: 100%  32
Do "Nie da rady nawet w RPA" Proponuję stypendium, kolejne! Znowu Oxford!? Tak! To kuźnia elit jest! Silny Oxford! "Z POD"!? Rozumiem, że kłopoty ze zrozumieniem pojęcia "stagnacja gospodarcza"! SPOD! https://sjp.pwn.pl/slowniki/sp... DRUKOWANYMI WYTŁUMACZYĆ???
~ Strasny Rympał
ponad rok temu ocena: 100%  31
Strasny Rympał! I co nam zrobicie?
~ Strasny Tadeus
ponad rok temu ocena: 82%  30
Dobre dobre.
~ Nie da rady nawet w RPA
ponad rok temu ocena: 77%  29
Borsuku masz rację naoglądał się. Ale on takiej kariery nie zrobi Jak przyjaciele z pod Ratusza. Nie dla nie go czerwony dywan, blask fleszy jupiterów i takie tam. https://www.facebook.com/typow...
~ Borsuk
ponad rok temu ocena: 90%  28
Procesem to straszy Grześkowiak, się naogladał ukrytej prawdy i trudne sprawy
~ palnik
ponad rok temu ocena: 50%  27
dokładne paliwo się skończyło wiec trzeba znaleźć nowe.
~ Jarząbek
ponad rok temu ocena: 90%  26
A pan Grześkowiak to niech lepiej już tylko czyta apele poległych. A się chłop rozsierdził i rządny krwi.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jarząbek
ponad rok temu ocena: 96%  25
To już istna " TADKOFOBIA " wszędzie widzicie Tadeusza a co inni ludzie swego zdania mieć nie mogą.
~ Tadek
ponad rok temu ocena: 12%  24
Tadek jarząbek :)
~ haha
ponad rok temu ocena: 85%  23
nie wytoczy bo wie że przegra
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ muskuły prężą :)
ponad rok temu ocena: 90%  22
Kubik: "Pewnie stwierdzę, że szkoda mi czasu" - czyli nie wie co stwierdzi, nie wie co mu PR podpowie, jak na razie to rzecznika w postaci Grześkowiaka wybrał sobie słabego.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jarząbek
ponad rok temu ocena: 77%  21
do Analiza prawna !! chciałeś(aś ) błysnąć ale nie wyszło. O ci ci chodzi ?
~ Analiza prawna
ponad rok temu ocena: 28%  20
niech wytoczy proces i tak wygra. Dlaczego? Bo list intencyjny do niczego nie zobowiązuje i nie ma mocy prawnej więc uchwalenie planu jest zgodne z tym co Kubik mówi.
R E K L A M A
R E K L A M A