Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Spotkanie integracyjne Pomocnej Dłoni [FOTO]

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    18.05.2017
Włodzimierz Jędrzejczak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Na spotkaniu bawiło się około 200 osóbNa spotkaniu bawiło się około 200 osób fot. Włodzimierz Jędrzejczak
Włodzimierz Jędrzejczak
napisz do mnie ‹
moje inne artykuły ‹

W sali widowiskowej rawickiego domu kultury odbyło się spotkanie integracyjne członków i sympatyków stowarzyszenia Pomocna Dłoń. Uczestniczyło w nim okolo 200 osób.

R E K L A M A

Omawiano aktualne sprawy, potem rozpoczęła się zabawa, którą prowadził Maciej Pląskowski. W czasie spotkania wyróżniono dyplomami z podziękowaniami za przychylność i owocną współpracę członków, przyjaciół i sponsorów stowarzyszenia. Obsługę zapewnili wolontariusze z Zespołu szkół Zawodowych (7 osób), kształcącą się w zawodzie technik żywienia i obsługi gastronomicznej. Opiekowała się nimi Renata Uźniak. (WJ)

Dyplomy z podziękowaniami otrzymali: Jacek Gwizdek (wicestarosta), Paweł Szybaj (wiceburmistrz), Teresa Boryczka, Renata Uźniak, Magdalena Kaczmarek (kierownik działu promocji UMG Rawicz), Roman Miler (PKM Duda)

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A