Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Spotkanie świąteczne stowarzyszenia „Pomocna Dłoń”

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    14.12.2014
Włodzimierz Jędrzejczak
komentarzy 0 ocen 8 / 63%
A A A
W spotkaniu opłatkowym uczestniczyło blisko 200 osóbW spotkaniu opłatkowym uczestniczyło blisko 200 osób fot. Andrzej Boryczka
Włodzimierz Jędrzejczak
napisz do mnie ‹
moje inne artykuły ‹

W sali widowiskowej rawickiego domu kultury, w spotkaniu opłatkowym uczestniczyli członkowie i sympatycy stowarzyszenia „Pomocna Dłoń”.

R E K L A M A

Prezes Michał Gertchen podziękował za współpracę władzom samorządowym i instytucjom, przypomniał również pochodzenie tradycji Świąt Bożego Narodzenia. Potem na scenie, w przedstawieniu „Życzenia do św. Mikołaja”, wystąpiły dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Rawiczu, przygotowane przez Marię Balbus i Izabelę Jurkowską. Po nich śpiewał chór „Kameleon”, działający przy sierakowskim gimnazjum, a prowadzony przez Jowitę Augustyniak. Zaprezentował typowo świąteczny repertuar, wprowadzając niecodzienny nastrój oczekiwania na uroczystą kolację.

Modlitwę przed wieczerzą i dzieleniem się opłatkiem poprowadził ks. Gniewomir Kujawa z kościoła farnego. W czasie wieczerzy kolędy i pastorałki grał na gitarze Sebastian Frąckowiak. Potem wraz z Fabianem Maćkowiakiem towarzyszył Idze Gertchen, która również wystąpiła w czasie opłatkowego spotkania. (WJ)

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 5 głosów: 8 (63%) 3 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A