Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Spotkanie z pisarzem Arunem Milcarzem [FOTO]

› Kultura i Rozrywka 12 miesięcy temu    19.06.2017
Włodzimierz Jędrzejczak
komentarzy 0 ocen 3 / 100%
A A A
Arun Milcarz, wraz z członkami DKK, wzniósł toast za za dalszą, efektywną jego działalność  Arun Milcarz, wraz z członkami DKK, wzniósł toast za za dalszą, efektywną jego działalność  fot. Włodzimierz Jędrzejczak
Włodzimierz Jędrzejczak
napisz do mnie ‹
moje inne artykuły ‹

Z okazji 10-lecia Dyskusyjnego Klubu Książki, działającego przy Rawickiej Bibliotece Publicznej, odbyło się spotkanie z Arunem Milcarzem, autorem książki „Czad”.

- Jestem niezależnym reporterem, podróżnikiem - eksperymentatorem, a od niedawna również pisarzem. Jestem również autorem kilku krótkometrażowych dokumentów, kilku scenariuszy filmowych, paru teksów do piosenek zaprzyjaźnionych muzyków - pisze o sobie. - Od wielu lat podróżuję z kamerą próbując dowiedzieć się, jak rzeczy mają się naprawdę. Działam przeważnie w pojedynkę, wnikając w życie ludzi. Dzięki odbytym podróżom wiem, że tylko przez doświadczenie pracy i wspólnego jedzenia można wejść w szczerą relację z drugim, odległym nam kulturowo człowiekiem. Poprzez pracę i mieszkanie z tubylcami, poznaję ich rodziny, codzienne życie i rytuały.

R E K L A M A

Arun Milcarz niezwykle ciekawie i żywiołowo, barwnie i dowcipnie, opowiadał o swojej, pełnej przygód, wyprawie do Czadu. Opowieść ilustrował przezroczami i muzyką etniczną. Spotkanie trwało ponad dwie godziny, ale i tego było mało. Potem Arun Milcarz usiadł na dlugą rozmowę z członkami klubu.

R E K L A M A
+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A