Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AGoogle Projekt A1

Spotkanie z youtuberem Michałem Poznańskim [FOTO]

› Kultura i Rozrywka 4 miesiące temu    16.05.2019
Włodzimierz Jędrzejczak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Dużo miejsca Michał Poznański poświecił bezpieczeństwu w InternecieDużo miejsca Michał Poznański poświecił bezpieczeństwu w Internecie fot. Włodzimierz Jędrzejczak
Włodzimierz Jędrzejczak
napisz do mnie ‹
moje inne artykuły ‹

W Oddziale dla Dzieci Rawickiej Biblioteki Publicznej odbyło się spotkanie z popularnym youtuberem, Michałem Poznańskim.

Jest on aktorem, absolwentem Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie, pochodzi z Ostrowca Świętokrzyskiego. Od sześciu lat prowadzi kanał Drollercaster, gdzie zajmuje się tworzeniem animowanych filmików, zwanych machinimami, przy użyciu gier komputerowych i ich silnika graficznego. Bohaterem jego animacji jest leniwoludź Milton, którego przygody przedstawił również w dwócxh książkach.

Michał Poznański mówił dzieciom o bezpieczeństwie w Internecie, walce z hejtem, a także wolności tworzenia w tym medium. Opowiadał również o swoim kanale na Youtube. Okazało się, że dzieci doskonale znają Drollercaster, jak również książki gościa. Niektóre z nich same prowadzą vlogi.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!