Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Spotykali się z przedszkolakami i uczniami [FOTO]

› Aktualności› Wydarzenia 7 miesięcy temu    11.10.2018
Dawid Bela
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. KPP Rawicz

Mundurowi podejmują różne działania, aby dzieci były bezpieczne i nie spotkała je żadna przykrość. Z przedszkolakami, jak i uczniami klas 1-3 spotykali się dzielnicowi z Bojanowa, Miejskiej Górki i Pakosławia oraz rawicki profilaktyk. Najmłodszych odwiedzili, m.in. mł. asp. Katarzyna Starczewska (m.in. w SP 6 w Sierakowie czy przedszkolach w Słupi Kapitulnej i Ugodzie), asp. sztab. Katarzyna Łacinnik i mł. asp. Konrad Pakosz (w przedszkolu w Golinie Wielkiej), asp.szt. Paweł Jernaś (przedszkole w Dubinie) oraz mł. asp. Paweł Kmita i st. sierż. Marcin Grobelny (Przedszkole w Jutrosinie).

W trakcie wizyt najmłodsi dowiedzieli się, pod jaki numer telefonu dzwonić w przypadku wystąpienia zagrożenia, czy, jak jeździć rowerem w obecności dorosłych opiekunów. Policjanci przestrzegali także, by nie wpuszczać obcych do domu, kiedy jest się samemu.

Oprócz pogadanki, dzieci poznawały zasady działania sygnalizacji świetlnej oraz znaki drogowe. Policjanci uczyli także, jak prawidłowo poruszać się po przejściu dla pieszych.

We wszystkich wrześniowych i październikowych spotkaniach uczestniczyło ponad 1.100 uczniów ze szkół i ponad 400 przedszkolaków.

R E K L A M A
R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A