Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Sprawa komentarza w poznańskiej prokuraturze

› Aktualności ponad rok temu    12.02.2017
Honorata Dmyterko
komentarzy 4 ocen 5 / 60%
A A A

1 września zostało wszczęte dochodzenie w sprawie publicznego znieważenia mieszkańców z Diecezji Santiago de Cabo Verde z Republiki Zielonego Przylądka, po tym jak 27 lipca wójt Kazimierz Chudy złożył w tej sprawie doniesienie do prokuratury.

Dochodzenie prowadziła Komenda Powiatowa Policji w Rawiczu pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Rawiczu. Ta jednak została wyłączona w toku postępowania i sprawa ostatecznie trafiła do jednostki nadrzędnej. Jak informuje Magdalena Mazur - Prus, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Poznaniu, nie została jeszcze wyznaczona jednostka, która kontynuować będzie tę sprawą.
 

R E K L A M A

- W tego typu przypadkach, gdzie prokuratura jest zmuszona współpracować z władzami miasta, miejscowa prokuratura jest wyłączana z prowadzenia tejże sprawy, by nie narazić się na brak bezstronności. Takie materiały trafiają do prokuratury okręgowej i ta podejmuje decyzję o wyznaczeniu innej jednostki do prowadzenia postępowania - wyjaśnia Magdalena Mazur - Prus.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 3 głosów: 5 (60%) 2 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (4)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Cba
ponad rok temu ocena: 94%  4
Wuju ,słyszałeś stare przysłowie ludowe o tym że czym wojujesz od tego giniesz " albo "nie wywołuj wilka z lasu "
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ? !!!
ponad rok temu ocena: 100%  3
A co się dzieje z tą bulwersującą i skandaliczną sprawą jaką cała Polska mogła zobaczyc w programie "Sprawa dla reportera" ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ PYTAM?
ponad rok temu ocena: 100%  2
Jaki to był temat i kogo dotyczył ?
~ Racjonalny
ponad rok temu ocena: 97%  1
A tu cisza...o tym.
R E K L A M A
R E K L A M A