Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Stacja kontroli pojazdów w Pakosławiu?

› Aktualności 3 miesiące temu    14.08.2019
Honorata Dmyterko
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

380.000 zł wynosi cena wywoławcza niespełna hektarowej działki w Golejewku, którą zamierza sprzedać pakosławski samorząd.

Wydano dla niej dwie decyzje określające warunki zabudowy. - Zarówno jedna, jak i druga dotyczy budowy budynku handlowo-usługowego, stacji kontroli pojazdów wraz z infrastrukturą towarzyszącą - informuje Piotr Skrzypek, wójt gminy Pakosław. Działka znajduje się wśród pól uprawnych tuż przy wjeździe do Pakosławia (w obrębie geodezyjnym w Golejewku). Jeżeli chodzi o media, to istnieje możliwość podłączenia tam sieci elektrycznej i wodociągowej. - Jeszcze w ubiegłym roku, 29 listopada, rada gminy podjęła uchwałę w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż tej nieruchomości. Decyzję o sprzedaży odłożyliśmy jednak w czasie, ponieważ procedowane były zmiany w Ustawie o Kształtowaniu Ustroju Rolnego. Nowelizacja zezwala każdemu na zakup gruntu do 1 ha (wcześniej 30 arów). Tym samym mamy nadzieję zwiększy się grono potencjalnych nabywców – tłumaczy włodarz.

Przetarg planowany jest na początek października.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Pakosław
2 miesiące temu 1
Przetarg na początku października a jest wrzesień i tam juz zaczyna się budowa...to jak to w koncu jest?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji