Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Strajkują pracownicy inspekcji weterynaryjnej

› Daj znać 10 dni temu    10.06.2019
Anna Siecla
komentarzy 5 ocen 1 / 0%
A A A
 fot. udostępnione przez PIW

W całej Polsce trwa „czarny poniedziałek” wśród pracowników Inspekcji Weterynaryjnej. Protest ma się zaostrzyć, jeśli resort rolnictwa nie przychyli się do żądań związkowców.

Do akcji dołączył również Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Rawiczu. - „Pracownicy wyszli przed swoje miejsce pracy o godz. 9.30, aby podkreślić, że nie akceptują, w jaki sposób są traktowani przez Ministra Ardanowskiego” - napisano w komunikacie prasowym nadesłanym do redakcji. Pracownicy pełnią swoje obowiązki ubrani na czarno.

Ogólnopolski Związek Zawodowy Pracowników Inspekcji Weterynaryjnej zapowiada zaostrzenie protestu poprzez blokowanie dróg między 14 a 19 czerwca. Jak się dowiedzieliśmy, na terenie powiatu rawickiego nie przewiduje się takich działań. Związkowcy domagają się, m.in. jak najszybszego przekazania 40 mln złotych na podwyżki w Inspekcji Weterynaryjnej, do czego minister rolnictwa, Jan Krzysztof Ardanowski miał się zobowiązać jeszcze na początku tego roku.

+ 0 głosów: 1 (0%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (9)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Maciek01
10 dni temu ocena: 67%  9
Bardzo dobrze!! Bez strajków i protestów w tym kraju nic się nie zmieni...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jeszcze ,jeszcze
10 dni temu ocena: 29%  8
Oj biedactwa .Tak mają ciężko i źle Ci weterynarze.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Łukasz
10 dni temu ocena: 100%  7
Nie tylko weterynarze pracują w Inspekcji... Tych jest coraz mniej.
~ Jaa
10 dni temu ocena: 100%  6
Tam nie pracują tylko weterynarze.
~ A za rok plajta PL
10 dni temu ocena: 36%  5
Co pińcet plus. Wytrzeźwiało się ? No to po kolejnego jabola. Jak będą jeszcze wybory 2 x do roku , to wy trzeźwieć nie nadążycie.
~ K2
10 dni temu ocena: 40%  4
Przepraszam ale nie rozumiem protestów. Nie odpowiadają wam warunki zapraszam do sektora prywatnego rynek pracy jest bardzo chłonny, ale żadne z was nie odejdzie. Nie podoba mi się szukam innej pracy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jaa
10 dni temu ocena: 67%  3
Nie chciałbyś brać odpowiedzialności za bezpieczeństwo ludzi za 1900 zl. A gdyby nie inspektorzy żywności to wlasnie sektor prywatny by produkowal co tylko mu przyjdzie do glowy i w warunkach przypominajacych indyjski chodnik.
~ Nauczyciel
10 dni temu ocena: 65%  2
Trzymajcie się! Popieram was, jak każdego kto odważy się strajkowac, by coś zmienić, tym bardziej wiedząc ile hejtu wokoło.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rolnik
10 dni temu ocena: 40%  1
Niech wiedza jak to jest.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji