Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Strażak z medalem za zasługi

› Aktualności 2 miesiące temu    14.03.2019
Honorata Dmyterko
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. mł. bryg. Krzysztof Skrzypczak z KP PSP w Rawiczu

Stanisław Polaszek z Ochotniczej Straży Pożarnej w Chojnie został uhonorowany najwyższym odznaczeniem Związku OSP RP.

R E K L A M ASRT 20-24 maj 2019 MOŻDŻANOWSKA

Odznaczenie podczas zebrania strażackiego w Chojnie wręczył Wojciech Jarczewski, członek prezydium Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP w Poznaniu, w asyście dh. Rafała Sołtysiaka, prezesa ZOP ZOSP RP w Rawiczu.

Stanisław Polaszek do OSP w Chojnie wstąpił 1 maja 1960 roku, w której nieprzerwanie od 22 stycznia 1991 roku pełni funkcję skarbnika.

- Na liście jego zasług znajdują się, m.in.: osobisty wkład w prace remontowe i modernizacyjne remizy strażackiej, zakup wozu bojowego czy też pozyskiwanie środków finansowych na rozbudowę remizy o dodatkowy boks garażowy, co docelowo pozwoli na zapewnienie odpowiednich warunków BHP podczas garażowania samochodu pożarniczego i sprzętu - podkreśla mł. bryg. Krzysztof Skrzypczak, rzecznik prasowy KP PSP w Rawiczu. Pasją Stanisława Polaszka jest praca z młodzieżą.

Więcej w Życiu Rawicza

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A