Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AGoogle Projekt A1

Sukces uczennic ZSZ w konkursie statystycznym

› Kultura i Rozrywka 3 miesiące temu    10.06.2019
Włodzimierz Jędrzejczak
komentarzy 1 ocen 3 / 100%
A A A
Od lewej: Rafał Jędrzejak, Aleksandra Chuda i Ania Grębowska Od lewej: Rafał Jędrzejak, Aleksandra Chuda i Ania Grębowska  fot. ZSZ w Rawiczu
Włodzimierz Jędrzejczak
napisz do mnie ‹
moje inne artykuły ‹

Odbyła się kolejna edycja Ogólnopolskiego Konkursu Statystycznego. Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu, pracując pod okiem Rafała Jędrzejaka - nauczyciela geografii, opracowali wskazane przez komisję konkursową tematy i wysłali prace do Warszawy.

Wśród laureatów znalazły się dwie uczennice rawickiej placówki: Ania Grębowska - uczennica klasy III TE, która zajęła IV miejsce oraz Aleksandra Chuda z klasy I TE, której praca zajęła V miejsce w Polsce.

Ania scharakteryzowała ludność Polski na podstawie spisów powszechnych i bilansów ludności, a Aleksandra ludność miast i wsi w Polsce.

Nadesłane prace okazały się bardzo ciekawe i spełniły oczekiwania jury: oryginalność interpretacji tematu, układ treści, umiejętność analizy i syntezy wiedzy źródłowej, ze szczególnym stopniem wykorzystania Małego Rocznika Statystycznego Polski. Patronat nad Konkursem sprawuje Prezes Głównego Urzędu Statystycznego oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej, a organizatorem jest Centralna Biblioteka Statystyczna im. Stefana Szulca w Warszawie.

+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ jasio
3 miesiące temu 1
Brawo! Szkołą działa ostro dalej; to widać środowisku!!! Gratulacje i życzenia dalszych sukcesów!!!!!!!!!!! Były rodzic
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji