Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AB1 Rawbud

Sukces Urzędu Skarbowego w Rawiczu. Kolejne wyróżnienie

› Aktualności 3 miesiące temu    8.07.2019
Karol Pospiech
komentarzy 1 ocen 2 / 100%
A A A
Krzysztof Kurzawa, naczelnik Urzędu Skarbowego w Rawiczu (na zdjęciu w środku) podczas gali w Warszawie Krzysztof Kurzawa, naczelnik Urzędu Skarbowego w Rawiczu (na zdjęciu w środku) podczas gali w Warszawie  fot. wielkopolskie.kas.gov.pl

Rawicki urząd skarbowy po raz 12. został doceniony w konkursie „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”, organizowanym przez Business Centre Club, we współpracy z Ministerstwem Finansów.

Gala finałowa konkursu odbyła się w siedzibie BCC w Warszawie. Spośród wielkopolskich urzędów w gronie najlepszych znalazły się tylko trzy: z Kępna, Koła i Rawicza. Urząd Skarbowy w Rawiczu tytuł najbardziej przyjaznego dla świata biznesu otrzymał w tym roku już po raz dwunasty.

Podstawą rankingu były punkty przyznane przez przedsiębiorców w wypełnionej ankiecie.

„Przedstawiciele biznesu oceniali jakość obsługi podatnika przez urząd, łatwość komunikacji i kompetencje pracowników. Ostatecznie wyróżnienia nadano 65 urzędom, a nagrodzeni będą mogli przez kolejny rok posługiwać się tytułem „Urzędu Skarbowego Przyjaznego Przedsiębiorcy” - informują organizatorzy.

W tym roku tytuł przyjaznego urzędu otrzymało 65 placówek z całego kraju.

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ ali
3 miesiące temu 1
chyba rawiccy przedsiębiorcy wybierali za wybitną ślepotę
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji