Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AGoogle Projekt A1

Sukces wyśpiewany na Ukrainie

› Aktualności 4 miesiące temu    18.05.2019
Honorata Dmyterko
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A

Joanna Kryś z Osieka zajęła II miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Młodzieży Niepełnosprawnej „Złoty Ptak”. Finał konkursu odbył się w Winnicy na Ukrainie.

Podczas koncertu finałowego, w którym wzięło udział 20 młodych wokalistów z Polski, Gruzji i Ukrainy, wykonała dwa utwory: „Jednego serca” Czesława Niemena i „Listen” Beyonce. To właśnie za ich interpretację została wyróżniona II nagrodą. Mieszkanka Osieka spędziła na festiwalu piosenki „Złoty Ptak” 5 dni.

Na Ukrainę pojechała na zaproszenie Fundacji Pro Omnibus, która wybrała ją razem z dwoma innymi wokalistkami do reprezentowania Polski na tamtejszej imprezie. - Każdy uczestnik musiał wykonać dwa utwory. Muszę przyznać, że sama jestem bardzo zadowolona ze swojego występu, ponieważ pomimo chorego gardła, udało mi się wykonać piosenki. Poziom całego konkursu, z udziałem przedstawicieli Ukrainy, Gruzji oraz Polski, był dość wysoki - ocenia Joanna Kryś. Pobyt na Ukrainie był też okazją do poznania tamtejszej kultury, ludzi i ich mentalności.

Więcej o Asi Kryś można przeczytać w Życiu Rawicza

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!