Sukcesy Suremu

Sukcesy Suremu - Zdjęcie główne

Reprezentanci rawickiego Klubu Karate "Surem" zaliczyli udany start w Kościanie. Podczas X Zawodów Dzieci i Młodzieży o Puchar Burmistrza rawiccy karatecy wywalczyli 9 medali.

Na najwyższym stopniu podium w swojej kategorii wiekowej w kumite stanęły: Izabela Szurowska i Agata Wojciechowska. Dodatkowo, obie zawodniczki oraz Milena Urbanik wywalczyły również drużynowo złoto kumite. Kolejne krążki zdobyli: Igor Karlik (srebro kumite), Natasza Cichoszewska (srebro kumite), Maurycy Markowski (srebro kumite i brąz fukugo), Adrian Kowalski (brąz kumite) oraz Lena Adamska (brąz kumite).

Pozostali rawiccy reprezentanci: Jakub Korczyński, Jakub Stankowiak, Mateusz Buduj, Julian Antonić i Maksymilian Banach znaleźli się poza miejscami medalowymi. W imprezie wystartowało łącznie 250 zawodników z 25 klubów z całej Polski.