Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Światowy Dzień Liczby "Pi"

› kultura i rozrywka› aktualności ponad rok temu    16.03.2011
Anna Korpas Fijolek
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
W Zespole Szkół nr 3 w Rawiczu z okazji Światowego Dnia Liczby "Pi" klasa III C liceum o profilu matematycznym pod kierunkiem Moniki Waloszek-Gąsior przygotowała i przeprowadziła szereg konkursów związanych z tematyką matematyczną. \r\n

Zespoły klasowe miały do przygotowania plakaty promujące matematykę i portrety znanych matematyków. Nie zabrakło również akcentów humorystycznych w postaci dowcipów i rebusów. Uczniowie zmierzyli się też z kalamburami i zagadkami logicznymi. Po przyznaniu w poszczególnych konkurencjach głosów i ich podliczeniu komisja konkursowa ogłosiła wyniki przyznając dyplomy zwycięskim klasom.Pierwsze miejsce zajęła klasa II a, a w konkursie fotograficznym zwyciężyła klasa II T zdjęciem autorstwa Dawida Pawlaka.(JM)

R E K L A M A
R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A