Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Sygnalizacja miga na czerwono? Nie wjeżdżaj na przejazd!

› Aktualności› Wydarzenia 3 miesiące temu    9.04.2019
Dawid Bela
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. PKP PLK S.A.

Z pozoru sprawa wydaje się oczywista. Niestety, wielu kierowców lekceważy mrugającą sygnalizację, po czym wjeżdża na przejazdy kolejowe, choć nie powinni tego czynić. Co robić, jeśli jednak ktoś się w takiej sytuacji znajdzie?

W naszym powiecie ubywa przejazdów kolejowych. W ich miejsce mają powstać nowe tunele drogowe na ul. Piłsudskiego i na ul. Świętojańskiej w Rawiczu oraz w Gołaszynie. Nie zostaną zbudowane jednak w ciągu najbliższych miesięcy. W obliczu tragedii, do której doszło w Puszczykowie, warto odświeżyć sobie reguły, dotyczące poruszania się na przejazdach. 

Przypomina o nich PKP PLK S.A. - zarządca infrastruktury kolejowej. Najważniejsza reguła: na czerwono mruga sygnalizacja? Nie wjeżdżaj lub nie wchodź na przejazd. Szczegóły na poniższym plakacie.

Niestety, także w powiecie rawickim niektórym pieszym bardzo się spieszyło, choć rogatki były opuszczone. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!