Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Syrena zawyła. Druhowie przyjechali nowym autem

› Aktualności› Wydarzenia 5 miesięcy temu    7.11.2018
Dawid Bela
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. D. Bela

Ford zastąpił żuka. Od wczoraj druhowie z Ugody mają nowe auto. Pochwalili się mieszkańcom, robiąc rundę honorową przez wieś. 

Syrena zawyła przed godz. 19.30. Był to znak, ze druhowie z Ugody - w asyście strażaków z Izbic i Zielonej Wsi - wjeżdżają do własnej miejscowości nowo pozyskanym samochodem pożarniczym. To dostali od jednostki z Izbic. Do tej pory druhowie z Ugody dysponowali jedynie... żukiem. 

"Nowe" auto jest sześcioletnie. Co znajduje się na jego wyposażeniu? - Ma zbiornik wody 1000 l, pneumatyczny maszt oświetleniowy, wyciągarkę, agregat wysokociśnieniowy do podawania wody i wiele innych ciekawych rzeczy - czytamy na profilu na portalu społecznościowym druhów. - Bardzo dziękujemy wszystkim mieszkańcom Ugody i nie tylko za tak liczne przywitanie - dodają.
 

R E K L A M A
R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Leszek
  5 miesięcy temu 1
  I czym się cieszą. Izbice pozbyly się problemu.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A
  R E K L A M A