Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Szkolenia dla przedsiębiorców również w grudniu

› Aktualności› Wydarzenia 10 miesięcy temu    4.12.2017
Karol Pospiech
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. archiwum

Jest duże zainteresowanie, dlatego rawicki Urząd Skarbowy, podobnie jak inne placówki w Wielkopolsce, będzie kontynuował cykl szkoleń „Wtorki z JPK”.

Akcja skierowana jest w szczególności do mikroprzedsiębiorców, składających deklaracje VAT - to oni od 2018 roku dołączą do grona podmiotów objętych obowiązkiem wysyłania JPK_VAT. W powiecie rawickim będzie dotyczyć to ponad 2.350 przedsiębiorców, w Wielkopolsce - blisko 170 tysięcy.

R E K L A M A

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie przedsiębiorców „Wtorkami z JPK_VAT” akcja będzie kontynuowana i potrwa do końca roku - zaznacza Maciej Hodura, zastępca naczelnika w Urzędzie Skarbowym w Rawiczu.

Szkolenia, jak do tej pory, będą odbywały się w każdy wtorek o godzinie 13.00 w siedzibie urzędu (5, 12 i 19 grudnia). - Podczas tych spotkań będzie można dowiedzieć się, czym jest Jednolity Plik Kontrolny, jak go wygenerować i wysłać oraz jak uniknąć błędów w jego przygotowaniu - dopowiada Maciej Hodura.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A