Szok rozkręcał się z minuty na minutę [FOTO]

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 8 dni temu    3.11.2019
Dawid Bela
komentarzy 0 ocen 0 / 0%

Klasa B. Drugi triumf w sezonie odnotowali zawodnicy Szoku Bojanowo. W niedzielę rozgrywali swoje spotkanie w Rawiczu na stadionie przy ul. Spokojnej. Ich rywalami była Wisła II Borek Wielkopolski.

Na prowadzenie w spotkaniu wyszli piłkarze z powiatu gostyńskiego. Nie podłamało to jednak młodych podopiecznych Tomasza Rybarczyka. Najpierw Damian Lisiecki wyrównał, a po chwili wyprowadził Szok na prowadzenie. Goście również nie zamierzali kapitulować. Wyrównali na 2:2. Na bramkę zawodnika Szoku - Patryka Migdalczyka, przyjezdni również odpowiedzieli.

Jeszcze w 88. minucie było 3:3. Wtedy, po ładnie skonstruowanej akcji lewym skrzydłem, Patryk Migdalczyk wyszedł sam na sam z bramkarzem. Szansy nie zmarnował. Gościom nie udało się już wyrównać. - Na tej murawie wystarczyło wykorzystać swoje umiejętności techniczne i grać piłką. To wyszło, ale dopiero w drugiej połowie. Bramki padały po pięknych akcjach i to cieszy - podsumował występ swoich podopiecznych Tomasz Rybarczyk.

Szok - Wisła 4:3
Bramki: 65' - Lisiecki (1:1), 76' - Lisiecki (2:1), 84' - Migdalczyk (3:2), 88' - Migdalczyk (4:3)
Skład Szoku: Pastor - Tatarek, Bela, G. Berger, Szarzyński, Smektała, Lisiecki (82' Stróżyk), Migdalczyk, Kobus (65' Maciejewski), Adamczak, Andrzejewski (90' Hankiewicz)

Druga bojanowska drużyna - Ruch, udała się do Starego Bojanowa. Spotkanie rozgrywano w ramach klasy A. Ekipa z powiatu kościańskiego okazała się lepsza. Wygrała 2:0.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -