Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 Idealia
R E K L A M A

SZPRYCHA rozpoczęła nowy sezon rowerowy

› Sport i rekreacja› Aktualności 9 miesięcy temu    30.09.2017
Włodzimierz Jędrzejczak
komentarzy 0 ocen 5 / 100%
A A A
Uczestniczący w zlocie uczniowie wyruszyli spod rawickiego ratuszaUczestniczący w zlocie uczniowie wyruszyli spod rawickiego ratusza fot. Zespół Szkół Zawodowych w Rawiczu
Włodzimierz Jędrzejczak
napisz do mnie ‹
moje inne artykuły ‹

Grupa 10 osób Szkolnego Koła Turystycznego „Szprycha”, działającego przy Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu, wraz opiekunem Rafałem Jędrzejakiem, uczestniczyła w XV Powiatowym Zlocie Krajoznawczym w Pakosławiu. Pokonali na rowerach 55 kilometrów.
 

Uczniowie po przybyciu do Pakosławia, udali się na zwiedzanie kościoła pw. Wszystkich Świętych oraz okolice zamku, dawnej rezydencji Czarnieckich. Trasa przebiegała głównie przez gminę Pakosław, Zaorle, Bartoszewice i Białykał, aż do Sów. W Sowach przy zalewie uczestnicy zakończyli wycieczkę, zjedli posiłek i otrzymali za udział w zlocie pamiątkowe plakietki oraz certyfikaty udziału w międzypokoloniowej sztafecie turystycznej. Powrót do Rawicza odbywał się w ekstremalnych warunkach pogodowych, było zimno i padało.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 5 głosów: 5 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A