Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABolsiusB2
R E K L A M A

Sztafeta Pamięci gen. Buka biegła przez powiat rawicki

› Aktualności› Wydarzenia ponad rok temu    20.04.2017
Joanna Miśkowiak
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. Joanna Miśkowiak

VII Sztafeta Pamięci generała broni Tadeusza Buka - dowódcy wojsk lądowych, który zginął w katastrofie pod Smoleńskiem, przebiegła przez powiat rawicki. Żołnierze, którzy 10 kwietnia wyruszyli ze Spały, zatrzymali się w Jutrosinie, Miejskiej Górce i Bojanowie.

Sztafeta złożona z żołnierzy Wojska Polskiego ma upamiętnić osoby, które zginęły w katastrofie pod Smoleńskiem, a w szczególności gen. Tadeusza Buka, Dowódcę Wojsk Lądowych. W poszczególnych miejscowościach, biegacze są uroczyście witani głównie przez uczniów lokalnych szkół. Tak też było i tym razem - w Jutrosinie, Miejskiej Górce, oraz w Bojanowie, gdzie sztafeta dotarła dziś (na zdjęciu). Żołnierze wzięli udział w okolicznościowej akademii w miejscowej szkole podstawowej, a następnie wyruszyli w kierunku Sławy.

Więcej na temat wizyty Sztafety w powiecie rawickim w najbliższym "Życiu Rawicza"

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A