Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

TAEKWONDO. Rawiczanie w czołówce [FOTO]

› Sport i rekreacja› Aktualności 5 miesięcy temu    13.03.2019
Dawid Bela
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. D. Bela

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych zorganizowano w sobotę w hali sportowej SP 4. Były to pierwsze eliminacje do krajowego czempionatu.

Imprezy tej rangi w taekwondo w Rawiczu jeszcze nie było. Wzięli w niej udział zawodnicy z województwa wielkopolskiego, kujawsko-pomorskiego oraz łódzkiego. Łącznie, w hali rywalizowało 78 sportowców.

Nie zabrakło także reprezentantów miejscowej Akademii Taekwondo "IN NAE": Emilii Ulbin, Kacpra Bujakiewicza, Antoniego Ulbina i Kacpra Ulbina. Troje z nich zajęło miejsca w ścisłej czołówce. Jak występ swoich podopiecznych komentuje trener Paweł Jóska? - Jeżeli chodzi o juniorów młodszych to bardzo dobrze spisała się Emilia Ulbin w technikach specjalnych, zdobywając złoto. "Czarnym koniem zawodów" od dwóch lata była zawodniczka z Łodzi, a tutaj nastąpiła bardzo miła zmiana.

W kategorii juniorów młodszych w walkach występowali także Kacper Bujakiewicz i Antoni Ulbin. Zdobyli odpowiednio srebro i brąz. - Dodatkowo Kacper zdobył srebro w technikach specjalnych, przegrywając minimalnie tylko z zawodnikiem Kadry Polski - dodaje Paweł Jóska.

Mniej szczęścia w konkurencjach juniorów miał Kacper Ulbin. Uzyskał lokaty poza podium. - Za miesiąc odbędą się drugie eliminacje i wtedy będziemy już wiedzieli, kto się zakwalifikuje do Mistrzostw Polski - podsumowuje Paweł Jóska.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (2)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ ciocia
  5 miesięcy temu 2
  Brawa dla zawodników i trenerów! Klub pozytywnych ludzi- POLECAM! Dzieciaki uwielbiają :-)
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ piko
  5 miesięcy temu ocena: 100%  1
  Gratulacje dla wszystkich.Super klub , trenerzy bardzo fajnie podejście do dzieciaków .Polecam Akademie Taekwondo ''IN NAE''
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji