Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AOrlen_A1

Tak wygląda sala przy Kopernika po remoncie [FOTO]

› Aktualności› Samorząd 6 miesięcy temu    20.12.2018
Anna Siecla
komentarzy 4 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Anna Siecla

RAWICZ. Blisko pół miliona złotych kosztowała modernizacja hali sportowej przy ul. Mikołaja Kopernika. Pierwsza sportowa potyczka na nowym parkiecie rozegrała się pomiędzy wiceburmistrzem Pawłem Szybajem a dyrektorem Ośrodka Sportu i Rekreacji, Maciejem Szymkowiakiem.

„Sala z duszą” – tak nazwał obiekt przy ul. Kopernika Maciej Szymkowiak. Zbudowana w 1957 roku przez lata służyła rawiczanom i rozegrano tam wiele spotkań. Jeszcze do niedawna nie zachwycała wyglądem. Dziś jest już po remoncie, a w pełni dostępna dla użytkowników będzie – jak twierdzi Szymkowiak – od stycznia. Z sali korzystają zarówno uczniowie rawickich podstawówek, jak i członkowie stowarzyszeń czy zorganizowane grupy.

Co się zmieniło? - Sala jest gruntownie odnowiona. Ułożono podłogę typu Junckers, czyli najwyższej jakości podłogę sportową, odnowiono także ściany i szatnie, wymieniona została instalacja elektryczna, zostało założone oświetlenie LED-owe – wyliczał Paweł Szybaj.


Całość zamknęła się w kwocie 490 tys. zł. Mimo złożonego wniosku do Ministerstwa Sportu i Turystyki o dofinansowanie inwestycji, nie udało się pozyskać pieniędzy. Zadanie zostało całkowicie sfinansowane ze środków gminy.

Jak przebiegał remont? Obejrzyj galerię zdjęć.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (4)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ rewident
  6 miesięcy temu ocena: 50%  4
  Pięknie. A może redakcja zapyta burmistrza o powód kontroli NIK w urzędzie?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Psycholog
  6 miesięcy temu ocena: 0%  3
  Wybory się już zakończyły,zejdż na ziemię.
  ~ Pomieszanie z poplątaniem
  6 miesięcy temu 2
  Popitoliłeś NIK z RIO. Gdzieś dzwonią ale nie wiesz gdzie.
  ~ Kontrolujący
  6 miesięcy temu ocena: 100%  1
  Nie było takiej kontroli.