Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AZAMÓW DROBNE G1

Takiej imprezy jeszcze w Dębnie Polskim nie było

› Aktualności› Wydarzenia 28 dni temu    8.03.2020
Joanna Miśkowiak
komentarzy 1 ocen 5 / 80%
A A A
 fot. Joanna Miśkowiak

Ponad 100 osób, głównie pań, wzięło dziś udział w Aktywnym Dniu Kobiet zorganizowanym przez miejscowe Koło Gospodyń Wiejskich oraz Rawicką Grupę Amatorów Sportowych.

W wydarzeniu wzięli udział miłośnicy nordic walking w całego powiatu - Bojanowskie Kijki Szczęścia, Włóczykije z Pakosławia, Łaziki z Miejskiej Górki, Fajne Babki z Zawad oraz Deptaczki Rawickie, a przede wszystkim Endorfinki z Dębna Polskiego, od których wszystko się zaczęło.

Cała ekipa spotkała się przy świetlicy wiejskiej, gdzie po krótkiej rozgrzewce przeprowadzonej przez Małgorzatę Synowiec ruszono w trasę liczącą 5 km. Pogoda dopisała więc wszyscy wrócili zadowoleni, a na mecie czekały nie tylko okolicznościowe medale, ale także pyszny poczęstunek. Panie z KGW jak zwykle "zaszalały" w kuchni. Była ciepła zupa pomidorowa, pieczona kiebłaska, sałatka jarzynowa i mnóstwo słodkości.

Wszystkie panie, które zaangażowały się w przygotowanie imprezy dostały podziękowania, a przy okazji bukiety kwiatów otrzymały Wioletta Brzezińska (Osobowość Roku w plebiscycie Głosu Wielkopolskiego) i Joanna Ambroziewicz (inicjatorka wydarzenia, która zachęciła panie z Dębna do uprawiania nordic walking).

+ 4 głosów: 5 (80%) 1 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (2)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Aaaa
  27 dni temu ocena: 100%  2
  Polak chłop prosty jest jednak ponad covi19 g......lucka niezna granic
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ czy czegoś nie wiem
  27 dni temu ocena: 50%  1
  A ja wszędzie czytam , aby nie gromadzić się w jednym miejscu.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji