Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Teatr w bibliotece i warsztaty plastyczne [FOTO]

› Kultura i Rozrywka 8 miesięcy temu    7.07.2018
Włodzimierz Jędrzejczak
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Dzieci czynnie uczestniczyły w przedstawieniuDzieci czynnie uczestniczyły w przedstawieniu fot. Rawicka Biblioteka Publiczna
Włodzimierz Jędrzejczak
napisz do mnie ‹
moje inne artykuły ‹

Oddział dla Dzieci Rawickiej Biblioteki Publicznej odwiedził krakowski teatr „Maska” z przedstawieniem „Na końcu świata... Przygody Misia i Kasi piratki”.

Kasia pływała statkiem wraz z rodzicami i ukochanym pluszowym misiem, którego tata wyłowił jej z morza. Pewnego dnia na morzu zerwał się sztorm i dziewczynka wraz ze swoim pluszakiem wylądowała na bezludnej wyspie. Zachorowała i wtedy okazało się, że miś nie jest zwykłą zabawką. Ożył i udał się w głąb wyspy, aby znaleźć pomoc dla najlepszej przyjaciółki.

R E K L A M A

Na spektakl przybyły dzieci wraz z rodzicami. Bawiły się świetnie, czynnie uczestnicząc w spektaklu. Po przedstawieniu odbyły się warsztaty plastyczne „Brzuchem do góry", podczas których dzieci mogły przelać na papier swoje marzenia.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A